Wczytuję dane...
Model: 10585
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniana zabawka dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia w formie zestawu pięciu, wygiętych w łuk klocków, tworzących po połączeniu wizerunek, przypominający tęczę. Jest odpowiednia zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Zabawka zręcznościowa firmy Small Foot w doskonały sposób wpływa na zdolności układania prostych figur, powstałych z odpowiedniego dopasowania kształtów. W zależności od stopnia rozwoju dziecka może ono układać od dwóch, do maksymalnie pięciu, połączonych oraz dopasowanych wielkością kształtów, tworzących tęczę. Zabawka posiada maksymalną wysokość 9 cm, co sprawia, że doskonale mieści się w małych dłoniach najmłodszych użytkowników.

Zabawka kreatywna, wykonana została z dbałością o precyzyjne zabezpieczenie krawędzi, przy użyciu nietoksycznych farb. Jako kreatywna zabawka pozwala wymyślać różnorodne sposoby zastosowania, konfiguracje, zestawienia klocków oraz ich ułożenia. Czy dziecko szybko wpadnie na możliwość ułożenia tuneli dla resoraków lub odwrócenie klocków dołem do góry, aby wykonać huśtawki? Zabawka rozwojowa jest odpowiednia dla najmłodszych oraz starszych dzieci, które stworzą z jej udziałem niezliczone modyfikacje ułożeń oraz wiele, wspaniałych zabaw o zróżnicowanej tematyce. Tęcza z drewnianych klocków zachwyci najmłodszych kształtami i kolorami, a nieco starszym przyda się jako element spektaklu dla zabawek lub element aranżacji przygód ulubionych postaci. 

Opinie rodziców, którzy nabyli zabawkę w formie klocków - drewniana tęcza, są jednoznaczne. Dzieci rosną, a zastosowanie zabawki zmienia się wraz z ich rozwojem. Bezpieczna, trwała, uniwersalna. Klocki doskonale prezentują się na dziecięcej komodzie. Sklep oferuje doskonałe warunki zakupu. Kup zabawkę, której cena jest konkurencyjna, a przekonasz się o doskonałej jakości wykonania, szerokich możliwościach kreatywnej zabawy oraz szybkiej dostawie, gwarantowanej przez nasz sklep. 

Wymiary: około 16 x 9 x 3 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,32 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...