Wczytuję dane...
Model: 8177
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu ma zbawienny wpływ na zdrowie niezależnie od wieku, jednakże dzieci czerpią z niej jeszcze dodatkowe korzyści. Dzięki uprawianiu sportu czy rozmaitym grom i zabawom rozwijają się one lepiej fizycznie i umysłowo, a także można w ten sposób zaszczepić w nich pasję i rozbudzić zainteresowanie. Jak jednak sprawić, by pociecha chętniej bawiła się na zewnątrz? Rozwiązaniem może być gra w minigolfa!

Gra w minigolfa „Krecik” od firmy SMALL FOOT to idealna propozycja dla całej rodziny. Jest to kompletny zestaw, który niemal od razu po wyjęciu z pudełka pozwala rozpocząć zabawę. Zawiera on: dwa specjalnie wyprofilowane kije o odpowiedniej długości, piłki do gry w różnych, jaskrawych kolorach (dzięki czemu trudniej będzie je zgubić) oraz specjalnie przygotowany dołek, który wyglądem przypomina małego, radosnego krecika. Trafić do niego nie będzie łatwo, ponieważ jest on umieszczony na przeszkodzie, którą jest długie wzniesienie pod ostrym kątem, a więc żeby odnieść zwycięstwo, trzeba bardzo precyzyjnie wymierzyć siłę uderzenia.

Minigolf to bardzo uniwersalna gra, która rozwija nie tylko wiele partii mięśni, angażując do pracy całe ciało, ale też pomaga w ćwiczeniu celności i myślenia analitycznego (podejmowanie prób przewidzenia trajektorii lotu piłeczki po uderzeniu). Uczy także samokontroli i cierpliwości, co jest dodatkową pomocą na każdym etapie rozwoju malucha.

Produkt został w całości wykonany z drewna, więc jest ekologiczny i przyjazny przyrodzie. Ponadto wykorzystanie tego surowca sprawia, że jest on wytrzymały i odporny na różne warunki atmosferyczne. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy, wszystkie ostre krawędzie zostały zaokrąglone tak, aby dziecko nie mogło sobie zrobić nimi krzywdy.

Zadowoleni rodzice zostawiają pozytywne opinie na temat zestawu do gry w minigolfa „Krecik” od SMALL FOOT. Zaznaczają w nich, że zabawka jest bardzo trwała, świetnie wykonana a jej cena atrakcyjna.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Wymiary: 44 × 26 × 20 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 2,8 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...