Wczytuję dane...

Strażak Sam

Marzenia o tym, by zostać strażakiem, towarzyszyły małym chłopcom od zawsze. Spotęgowały się one jeszcze bardziej, gdy w 1987 r. na ekranach telewizorów pojawiła się bajka o przygodach dzielnego Strażaka Sama.

Czytaj więcej...

Akcja bajki toczy się w Pontypandy, w Walii. Na co dzień ciche i spokojne miasteczko, w każdym odcinku staje się tłem niebezpiecznych, a czasem wręcz mrożących krew w żyłach wydarzeń. Mamy tu nie tylko pożary, ale również zalane budynki, zaginione w górach dzieci czy uwięzionego na drzewie kota. Na szczęście, na straży bezpieczeństwa mieszkańców Pontypandy stoi odważny i zawsze gotowy do akcji Strażak Sam i jego drużyna - Elvis, Trevor i Penny. Nie tylko potrafią oni ugasić każdy pożar, ale wyciągają bohaterów bajki z najróżniejszych tarapatów i zawsze służą im radą i pomocą.

Jeżeli masz w domu aspirującego strażaka lub małego fana Sama i jego przygód, zapraszamy do naszego sklepu po sprawdzenie oferty zabawek "Strażak Sam". Oferujemy szeroki wybór licencjonowanych zabawek renomowanych producentów, m.in. Simba, Dickie.

Dla miłośników wszelkich pojazdów polecamy wozy strażackie i helikoptery ratunkowe, również zdalnie sterowane. Ciekawym pomysłem są też zestawy figurek Strażaka Sama oraz różne warianty remizy strażackiej z Pontypandy - te najbardziej zaawansowane kuszą dzieci efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Mamy też w ofercie prawdziwą gratkę tylko dla największych miłośników Strażaka Sama - zabawki takie jak: figurki, dywan z makietą Pontypandy oraz rozkładany namiot, które zapewnią długie godziny zabawy.

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i wcielać się w różne role. Jeżeli Twoje dziecko marzy o tym, by zostać strażakiem, kup dla niego strój strażaka Sama. Na początek proponujemy kamizelkę i kask, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by rozbudować ten zestaw o kolejne elementy: maskę, rękawice, toporek czy krótkofalówkę.

Budując asortyment naszego sklepu, stawiamy na zabawki renomowanych producentów, co jest gwarancją ich jakości. Staramy się wybierać te, które zbierają pozytywne opinie wśród rodziców kilkulatków. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zakupy w naszym sklepie to gwarancja nie tylko korzystnej ceny, ale przede wszystkim dobrej zabawy i uśmiechu na twarzach dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów