Wczytuję dane...

Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli dla dzieci to świetny sposób na urozmaicenie zabawy. Większość maluchów bardzo lubi przebywać w wodzie, ale szybko się nudzi. Pływające zabawki do kąpieli rozwiążą ten problem, a opiekunom pozwolą na spokojne umycie pociechy. Nasz sklep zawiera całą gamę przeróżnych produktów do zabawy w wodzie, dzięki czemu znajdziesz coś zarówno dla niemowlaka, jak i przedszkolaka.

Czytaj więcej...

Zabawki do kąpieli dla niemowląt

Zabawki do kąpieli dla niemowląt często pozwalają na oswojenie ich z wodą i na odwrócenie uwagi podczas typowych czynności pielęgnacyjnych. Z tego względu dobrze, jeśli będą rzucać się w oczy wyrazistym kolorem lub wzorem. Dla tak małego dziecka zwykle wystarczą zabawki bez dodatkowych funkcji, jak na przykład tradycyjne pływające kaczki. Również wodoodporne kontrastowe książeczki mogą posłużyć za wodną zabawkę. Niemowlak z pewnością będzie pod wrażeniem zabawek, które pod wpływem wody zmieniają kolor, a takich jest na rynku mnóstwo.


W naszym sklepie proponujemy zabawki do kąpieli dla dzieci wykonane z bezpiecznych, atestowanych materiałów. Ponadto są pozbawione małych elementów, które mogłyby zostać połknięte. Nie są też być zbyt śliskie, aby nie sprawiać małym rączkom trudności w łapaniu. Kompletując asortyment wzięliśmy pod uwagę to, że niemowlaki wszystko biorą do buzi. W związku z tym proponujemy jednolite, niefarbowane zabawki, bez schodzących barwników.

Zabawki do kąpieli dla przedszkolaka

Zabawki do kąpieli dla dwulatka mogą wykazywać większy stopień skomplikowania. Tutaj dobrze sprawdzą się zestawy kreatywne do zabawy w wodzie i pływające zabawki do kąpieli, zwłaszcza złożone z większej ilości elementów, które można składać w wodzie jak puzzle. Maluchy uwielbiają wszelkiego rodzaju zjeżdżalnie. Dlatego przy wyborze zabawki do kąpieli dla dwulatka można przemyśleć zakup specjalnych tuneli przyczepianych do wanny lub kafelków na przyssawki. Dzięki nim ulubione kaczuszki lub inne gumowe zwierzątka dziecka będą mogły zjeżdżać do wody.


Zabawki do kąpieli dla 3-latka, tak jak zabawki do kąpieli dla 4-latka mogą mieć jeszcze więcej części oraz oferować walory edukacyjne. Wszelkiego rodzaju rybki na wędce, zabawki robiące pianę albo zestawy małego chemika to świetny sposób na zaznajomienie dziecka z podstawowymi prawami przyrody. W tym wieku maluch jest w stanie układać krótkie scenariusze swoich zabaw, w związku z czym zabawki do kąpieli dla 3-latka to także lalki, statki i zabawkowe garnki. Dobrze, jeśli te przedmioty są przeznaczone specjalnie do zabawy wodzie, bo dzięki temu ich konstrukcja pozwala na dowolne moczenie i osuszanie, które jednocześnie ich nie uszkodzi.


Produkty w naszym sklepie zapewnią Twojemu dziecku wspaniałą zabawę bez znaczenia, w jaką półkę cenową będziesz celował. Przy wyborze jakiejkolwiek zabawki dla dziecka warto zapoznać się wcześniej z opiniami na jej temat oraz obowiązkowo skonsultować decyzję ze swoim maluchem. W końcu to jego opinia będzie ostatecznie najważniejsza. Z kolei dla niemowlaków warto wziąć coś małego, kolorowego i miękkiego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów