Wczytuję dane...

Magnesy zabawki

Każdy rodzic wie, jak trudno zająć się codziennymi obowiązkami, kiedy towarzyszy nam małe dziecko. Przygotowanie posiłku lub sprzątnięcie domu jest nie lada wyczynem. Każdy maluch wymaga naszej kontroli, która gwarantuje mu bezpieczeństwo. Co zrobić, aby wykonywanie typowych domowych czynności nie trwało godzinami, a maluch miał zapewnioną opiekę i rozrywkę? Skorzystaj z oferty naszego sklepu, kup kilka ciekawych produktów i zobacz, jak łatwo zapewnić dziecku zajęcie na długi czas.

Czytaj więcej...

Zajmujące zabawki

Sklep posiada w swoim asortymencie ciekawe zabawki w postaci magnesów. Kiedy maluch zajmuje się zabawą, rodzice bez problemu wykonają niezbędne czynności. Magnesy w postaci pojazdów, dinozaurów, postaci czy jedzenia rozwijają wyobraźnię i motorykę małą. Są bajecznie kolorowe, więc dzieci bardzo chętnie się nimi bawią. Bardzo ciekawym pomysłem są magnetyczne walizki zamknięte w metalowej walizeczce. Duża ilość elementów i tablic pozwala tworzyć niepowtarzalne obrazy. Kolorowe magnetyczne literki to nauka tworzenia i czytania pierwszych słów. Edukacyjna rola zabawki i jej atrakcyjny wygląd zachęca do wspólnej zabawy. Nauka matematyki stanie się przyjemnością z magnetycznymi cyferkami. Dodawanie, odejmowanie czy mnożenie przestanie być trudnym zadaniem dla naszej pociechy. Kreatywna układanka drewniana nie tylko wspiera rozwój umiejętności manualnych. Przesuwając postaci za pomocą specjalnego "długopisu" maluch wykorzystuje swoją wyobraźnię. Wszystkie produkty mogą być przeznaczone dla jednego dziecka lub grupy maluchów, co sprzyja rozwojowi umiejętności społecznych.


Bezpieczne produkty sprawdzonych producentów

Nasz sklep oferuje produkty wiarygodnych i sprawdzonych producentów, których priorytetem jest przede wszystkim prawidłowy rozwój dziecka. Small Foot i Viga produkują magnesy bezpieczne, których jakość potwierdzona jest wieloma atestami. Stosowane farby są nietoksyczne i bezpieczne dla malucha. Cena produktów jest dostosowana do jakości i spełni oczekiwania każdego klienta. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów