Wczytuję dane...
Model: KB0114
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Wybierz produkt marki Klocki Blocki MyGirls - spacer po parku (81 elementów) urozmaici mały plac zabaw. Kup prezent swojemu dziecku!

Omawiany zestaw zawiera klocki do złożenia kilku elementów do odegrania przez dziecko scenki związanej ze spacerem po parku. Komplet przyciąga uwagę malucha ruchomymi elementami, takimi jak huśtawka czy karuzela. Natomiast krajobraz będą ubarwiać kwiaty i niewielka palma. W pudełku znajdują się również dwie figurki przedstawiające uśmiechnięte przyjaciółki oraz małą figurkę pieska. Jedna z dziewczyn może jeździć na czerwonej hulajnodze. Komplet został wykonany z dobrej jakości tworzywa sztucznego.

Warto mieć świadomość, że korzystanie z klocków doskonale wpływa na dziecko. Opinie ekspertów potwierdzają, iż maluchy podczas zabawy nie tylko mają świetną frajdę, ale rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność, a także sprawność manualną oraz logiczne myślenie. Z tego powodu klocki są doskonałym pomysłem na prezent.

Zadaniem dziecka jest oczywiście zbudowanie wszystkich części zestawu na podstawie dołączonej do opakowania instrukcji. Komplet składa się z 81 elementów, dlatego spodoba się nawet maluchom mniej doświadczonym w układaniu klocków.

Klocki Blocki to firma, która oferuje świetne zabawki w atrakcyjnej cenie. Co więcej, klocki są kompatybilne z innymi markami (LEGO czy COBI).

Omawiany produkt należy do serii MyGirls, która jest wskazana przede wszystkim dla dziewczynek. Zestawy posiadają podobną kolorystykę oraz tematykę (więcej zestawów serii znajdziesz w naszym sklepie). Zaznaczamy jednak, że każde dziecko ma prawo bawić się tym, na co ma ochotę.

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wymiary opakowania: 9.4 cm x 14.5 cm x 4 cm
Sugerowany wiek: 6+
Liczba elementów: 81

Polecamy