Wczytuję dane...
Model: 3405
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972034052
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniane liczydło dla Dzieci SMALL FOOT to doskonała zabawka rozwojowa i edukacyjna dla każdego Malucha od 4 roku życia. Liczydło waży 0,58 kg i ma wymiary około 40 x 10 x 10 cm.

W skład zabawki wchodzi drewniana podstawa, która jest głównym elementem zabawki oraz 55 innych klocków. Klocki te to 45 kolorowych krążków oraz 10 klocków w kształcie prostokąta o różnorodnym ubarwieniu.

Różne elementy zabawki pozwalają Dziecku nauczyć się rozpoznawać dwa podstawowe kształty. Drewniane liczydło dla Dzieci uczy także rozpoznawać kolory. Prostokąty opisane są numerami dzięki czemu Dziecko przyswaja wygląd cyfr, ich znaczenie oraz kolejność. Gdy Maluszek pozna już kolejność cyfr może zobaczyć ich wartość na przykładzie krążków nakładanych na dziewięć słupków o różnej wysokości przymocowanych do głównego elementu zabawki.

Krążków o takim samym zabarwieniu w jednym egzemplarzu zabawki jest odpowiednio: jeden krążek, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem i dziewięć krążków. Maluch bawiąc się zabawką Drewniane liczydło dla Dzieci SMALL FOOT może nauczyć się ładu, harmonii i porządku ze względu na to, że żółtych klocków są trzy sztuki, a ciemnozielonych jest dziewięć co wymaga odpowiedniego myślenia przy zabawie. Oczywiście, na początku Maluch nakłada krążki na słupki każdego koloru bez jakiegokolwiek porządku, ale do wszystkiego dojdzie w swoim czasie. Z czasem, Maluszek złoży zabawkę jak z obrazka.

Sklep maludas oferuje wiele edukacyjnych zabawek dla najmłodszych – w tym Drewniane liczydło dla Dzieci SMALL FOOT, których cena jest przystępna dla każdego rodzica. Realizacja zamówienia jest naprawdę szybka, więc ciocia czy wujek może sprawić prezent swojemu ulubieńcowi już przy najbliższej wizycie. Kup Drewniane liczydło dla Dzieci SMALL FOOT, a sprawisz, że Twój Maluszek w krótkim czasie zacznie rozpoznawać kształty, kolory, nauczy się rozpoznawać cyfry, pozna ich wartości, a także nauczy się patrzeć na świat z uwzględnieniem ładu wśród klocków we wszystkich kolorach tęczy.

Wymiary: około 40 x 10 x 10 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,58 kg

Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...