Wczytuję dane...
Model: 1136
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972011367
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Nauka podstawowych działań matematycznych to proces, który zaczyna się od najmłodszych lat. Dziecko poznaje cyfry, zaczyna kojarzyć co jest większe, a co mniejsze; aż w końcu przychodzi czas na przyswojenie podstawowych działań matematycznych: dodawania, odejmowana, mnożenia i wreszcie dzielenia. Taka edukacja w początkowej fazie powinna być przede wszystkim nauką przez zabawę, podczas której dziecko w naturalny sposób przyswaja i zapamiętuje cenne wiadomości. Tego rodzaju nauka jest wspomagana przez dedykowane zabawki edukacyjne.

Liczydło dla Dzieci - Tabliczka Mnożenia to komplet patyczków przeznaczonych do nauki liczenia i podstawowych działań arytmetycznych. Może to być także doskonała tabliczka mnożenia dla dzieci. W skład zestawu wchodzi 300 sztuk drewnianych patyczków różnej długości (od 1 do 10 centymetrów). Przekrój patyczka wnosi 1 na 1 centymetr. Patyczki poszczególnych wielkości mają różne kolory, które są bardzo wyraziste, co jest bardzo istotne dla małych dzieci.

Zestaw patyczków jest umieszczony w drewnianej, zasuwanej skrzynce o wymiarach 32x18x3,5 centymetrów, pozwalającej na zwarte, bezpieczne przechowywanie kompletu. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 roku życia.

Całe liczydło zabawka jest wykonane z naturalnego drewna. Elementy zestawu są wykonane niezwykle starannie i charakteryzują się wysoką jakością. Wymienione cechy to znak rozpoznawczy produktów firmy SMALL FOOT. Zabawa takimi akcesoriami jest nie tylko zdrowa i przyjemna, ale umożliwia także przekazywanie cennej, podstawowej wiedzy. W przyswojeniu tak podstawowych informacji jak np. tabliczka mnożenia taka zabawka edukacyjna jest nieocenioną pomocą.

Ważną cechą zestawu jest to, że może być wykorzystany także do zwykłej, codziennej zabawy, której celem przecież nie zawsze musi być edukacja matematyczna. Patyczki pozwalają na układanie i budowanie różnych kształtów, tym samym rozwijając wyobraźnię oraz zdolności manualne dziecka. Jest to także dla rodziców okazja na wspaniałe spędzenie czasu wspólnie ze swoimi pociechami.

Wymiary: około 32 x 18 x 3,5 cm
Materiał: drewno
Waga: 1,06 kg
Wiek: od 4 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...