Wczytuję dane...

Klocki Blocki MyArmy

Linia klocków marki Blocki z serii Wojsko to zestawy o tematyce nawiązującej do militariów. Śmigłowiec, samolot bojowy, dwupłatowiec czy wyrzutnia rakiet - Twoje dziecko może stworzyć własne pojazdy czy bazę wojskową i odgrywać różnorodne scenki. Klocki Blocki z rodziny My Army są kompatybilne z innymi markami klocków, między innymi LEGO. Do tego mają doskonałe opinie, a atrakcyjna cena w naszym sklepie zachęca do zakupu.

Czytaj więcej...

Pomysłowe klocki wojskowe do kreatywnej zabawy

Klocki Blocki z serii Wojsko pozwalają dziecku lubiącemu tematykę militariów na włączenie do codziennej zabawy modeli przypominających prawdziwe samoloty, pojazdy wojskowe czy bazy. Jak każde produkty tego typu, również linie te pozwalają na tworzenie różnych kombinacji, czy nawet łączenie elementów z różnych zestawów. Klocki świetnie rozwijają motorykę małej dłoni dziecka, wyobraźnię przestrzenną, a także uczą cierpliwości. Zestawy My Army w większości przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 lat, choć niektóre skomplikowane konstrukcje mogą wymagać pomocy osoby starszej.


Wykorzystaj Klocki Blocki My Army w edukacji najmłodszych

Bogate w detale Blocki z serii Wojsko to nie tylko okazja do ćwiczenia składania często całkiem skomplikowanych konstrukcji, podążania za instrukcją czy zabawy w odgrywanie ról. Starannie wykonane klocki wojskowe mogą być dobrą okazją do rozmowy z dzieckiem o wojnie, misjach pokojowych, roli wojska w codziennym życiu i innych kwestiach, które nie są zbyt prostymi tematami. To możliwość poznania przez młodszych i starszych wielbicieli konstrukcji techniki budowania samolotów, wozów do zadań specjalnych czy nawet czołgów. My Army może posłużyć do ulubionej przez małych chłopców zabawy w wojnę, nauki taktycznych działań. Pozwól dziecku na stworzenie swojej małej armii i razem wykonujcie misje specjalne.


Wysoka jakość i kompatybilność zestawów My Army

Oryginalne klocki wojskowe marki Blocki wyróżnia staranne wykonanie, dobrej jakości materiały i odwzorowanie, które sprawiają, że złożone elementy doskonale się trzymają, a zbudowane powierzchnie są gładkie. Można łączyć je z różnymi innymi zestawami czołowych producentów klocków w tym np. LEGO, a także innymi liniami produktów dla tej grupy wiekowej. Nasz sklep ma w ofercie Klocki Blocki My Army, których cena jest bardzo konkurencyjna, a opinie bardzo pozytywne. Kup dziecku jego wymarzone zabawki i cieszcie się długą, pełną gry wyobraźni zabawą w wojsko.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów