Wczytuję dane...

Klocki Blocki MyCity

Linia Klocków Blocków MyCity to zestawy idealne dla młodych wielbicieli różnorodnych pojazdów i budowli miejskich oraz maszyn budowlanych. Świetne odwzorowanie, atrakcyjna kolorystyka i doskonałe opinie użytkowników sprawiają, że to produkt chętnie wybierany przez rodziców. Kup je w naszym sklepie, gdyż ich cena jest naprawdę atrakcyjna!

Czytaj więcej...

Najlepsze zestawy miejskie - Klocki Blocki MyCity

Zestawy MyCity zachwycą dzieci już od piątego roku życia, w zależności od rodzaju i skomplikowania. Proste modele umożliwiają konstrukcję niewielkich użytkowych pojazdów takich jak wózek widłowy, spychacz, walec czy wywrotka. Większe komplety to jeszcze dłuższe chwile kreatywnej zabawy w budowanie stacji benzynowej, myjni czy funkcjonalnej piętrowej lawety. Klocki Blocki MyCity cechuje wysoka kompatybilność z produktami innych producentów, w tym LEGO, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny i doskonałej jakości. Poszczególne elementy świetnie się trzymają, nie luzują się i są wytrzymałe.


Wspieraj rozwój wyobraźni i zdolności manualnych dziecka

Zabawa z Blockami MyCity pozwala na wielokierunkowy rozwój. Oprócz oczywistego ćwiczenia motorycznego dłoni, koordynacji ręka-oko, to również nauka cierpliwości, godzenia się z porażkami i dążenia do wyznaczonego celu. Dzięki zestawom MyCity dziecko ma szansę nauczyć się korzystania z instrukcji obrazkowych, ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i zasady analogii. Przy wspólnej zabawie z innymi dziećmi czy opiekunami to jeszcze możliwość zdobywania umiejętności pracy w grupie, podziału i odgrywania ról oraz wyznaczania zadań. Zestawy 3w1 to natomiast świetne produkty dla maluchów chcących z tych samych klocków stworzyć trzy zupełnie różne pojazdy czy maszyny, aby zabawa była jeszcze ciekawsza.


Stwórz miejski świat z Blockami MyCity

Budowa własnego, tętniącego życiem miasta wykorzystując te klocki, jest dla dziecka doskonałą przygodą, która nigdy się nie znudzi. Niska cena w porównaniu do konkurencyjnych produktów sprawia, że możesz mieć wiele zestawów i tworzyć z pociechą ograniczone jedynie wyobraźnią budowle i pojazdy. Zabawa w odgrywanie ról jest jeszcze przyjemniejsza dzięki ludzikom ubranym w tematyczne stroje. Zbierz śmieci z ulicy klockową śmieciarką, dostarcz paliwo do stacji cysterną, rozpocznij prace na placu budowy dzięki betoniarce, dźwigowi czy walcowi. Nasz sklep proponuje Ci najciekawsze komplety, które mają potwierdzone zakupem dobre opinie. Kup wybrane klocki MyCity i pozwól swojemu dziecku na długie chwile beztroskiej zabawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów