Wczytuję dane...

Klocki Blocki MyFireBrigade

Pamiętasz jeszcze swoje marzenia dotyczące ścieżki zawodowej snute w dzieciństwie? Pod tym względem nic się nie zmieniło; nadal każde dziecko ma jakiś „swój plan na życie”, myśli o tym, kim chciałoby być w przyszłości, czym się zająć... Lekarz, aktor, piosenkarka. A może... strażak? Ta wymagająca profesja od lat znajduje się w czołówce dziecięcych zawodów przyszłości i nie ma się co temu dziwić — w końcu strażacy to lokalni super bohaterowie.

Czytaj więcej...

Klocki Blocki Straż Pożarna

Klocki Blocki MyFireBrigade wychodzą naprzeciw pragnieniom dzieci! Proponowane w tej serii zabawki to genialnie przemyślana i precyzyjnie wykonana kolekcja, gdzie motywem przewodnim jest właśnie Straż Pożarna. Zabawa tymi zestawami to namiastka tego, by poczuć, jak to jest chronić ludzi przed pożarem czy pomagać w innych trudnych sytuacjach i idealny wstęp do prawdziwej pasji, jaką jest ten zawód.


Szeroki wybór zestawów

Aby nie gasić dziecięcej chęci do zabawy, klocki Blocki Straż Pożarna dostępne są w wielu zestawach o różnorakiej wielkości (od 59 do 774 elementów). Każde pudełko to inna część wyposażenia strażackiego (nie brakuje wozów strażackich, helikoptera czy remizy strażackiej). Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie prawdziwej jednostki SP w warunkach domowych. Wykorzystanie poszczególnych elementów oraz scenariusz zabawy uzależnione są jedynie od wyobraźni całkiem młodego, jak również dorosłego człowieka – w końcu każdy z nas był kiedyś dzieckiem.


Klocki, które rozwijają wyobraźnię

Zabawa klockami tego typu to nie tylko rozwój kreatywnego myślenia, ale także zdolności manualnych tak istotnych w trakcie wzmożonego rozwoju. Warto więc posłuchać opinii zadowolonych klientów, czyli dzieci – ekspertów w dziedzinie zabawy, którym czas spędzony z Blockami Straż Pożarna (oraz klockami z innych serii) przysporzył mnóstwa radości.


Warto wiedzieć o tym, że klocki Blocki są kompatybilne z innymi produktami tego typu (na przykład popularnymi LEGO), jednak ich cena jest stosunkowo niewysoka, zaś szczęście dane dziecku bezcenne. Produkty w tym typie to także ponadczasowa zabawa, która nie dba o modę i zawsze jest świetnym rozwiązaniem.


Nie wolno zapominać o tych, którzy wymagają szczególnej troski i wsparcia w rozwoju – o dzieciach. W końcu i one kiedyś będą dorosłe i pójdą do pracy. Należy więc jak najwcześniej opowiadać im o świecie (najlepiej za pomocą realistycznych zabawek, takich jak klocki Blocki MyFireBrigade), a póki są małe i nie muszą już teraz decydować o swej przyszłości – zachęcać do zabawy po to, by kiedyś same potrafiły bawić się ze swoimi pociechami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów