Wczytuję dane...
Model: 3944
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972039446
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniana układanka przybijanka jako idealny sposób na pobudzenie kreatywności dziecka.

W ofercie SMALL FOOT znajdziemy układankę przybijankę, która polega na stworzeniu na tablicy korkowej własnego robota. Poszczególne elementy składają się z drewnianych kształtów przytwierdzanych za pomocą pinesek specjalnym młoteczkiem. Układanie robota to idealny trening precyzji dla dziecka! Zabawka przeznaczona jest od sześciu lat, ale układanka przebijanka to także doskonała forma spędzania wolnego czasu dla dorosłych. Nogi, ręce, korpus i pozostałe części robota mogą przybierać dowolne formy, wszystko zależy jedynie od wyobraźni. Możliwość kombinacji ułożenia elementów jest tak wiele, że nie sposób się nudzić. Barwne części sprawiają, że przybijanie robota staje się świetną zabawą w kształty i kolory.

Układanka dla dzieci z robotem to świetny prezent dla dziecka, które podczas rozwijania swojej kreatywności potrzebuje przecież wsparcia i odpowiednich narzędzi. Zabawka jest w pełni bezpieczna dla swojej grupy wiekowej, lekka (ok. 0,6 kg) i poręcznych wymiarach (ok. 30x21x1 cm). Kup układankę przybijankę - Układanie Robota, a szybko przekonasz się jak wiele korzyści niesie ze sobą taka niepozorna łamigłówka dla rozwoju Twojego dziecka.

Obecnie na rynku istnieje wiele kreatywnych zabawek i zestawów dla dzieci, które mają za zadanie pobudzić wyobraźnię, nauczyć malca twórczego myślenia i ukształtować nowe umiejętności. Ogromny wybór tego typu artykułów często sprawia, że czujemy się zagubieni planując dokonać zakupu.

Czym kierować się przy wyborze zabawek kreatywnych?

Dokonując zakupu artykułów twórczych dla dzieci warto zwrócić przede wszystkim uwagę na jakość wyrobów: materiał z jakiego zostały stworzone oraz jego trwałość. Najsolidniejsze zabawki to te wykonane z drewna - szeroki asortyment tego typu produktów proponuje producent SMALL FOOT. W sposób konkretny określa również przeznaczenie wiekowe zabawek, co jest niezwykle ważne przy zakupie. Sklep internetowy Maludas oferuje cały asortyment producenta. Cena produktów jest niezwykle atrakcyjna, a wybór ogromny.

Wymiary: około 30 x 21 x 1 cm

Waga: 0,62 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...