Wczytuję dane...
Model: 7730
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972077301
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Twoje dziecko rozsadza energia, a Tobie kończą się pomysły, jak ją rozładować?

Twój maluch jest w wieku, w którym wszystko go ciekawi, a każdy przedmiot w zasięgu jego małych rączek zostaje dokładnie zbadany?

Zabawka dla dzieci Rzut do Celu firmy Small Foot to idealne rozwiązanie twoich problemów i świetny prezent dla każdego szkraba!

Rzut do celu - gra, która zajmie twoje dziecko na całe godziny.

Rzucanie do celu to świetna zabawa i sposób na rozładowanie wigoru, tkwiącego w każdym kilkulatku.

 

Produkt został skonstruowany z bezpiecznych dla środowiska i dziecka, ekologicznych materiałów.

Konstrukcja składa się z niedużej, lekkiej i poręcznej tablicy z otworami i siateczkami oraz siedmiu woreczków w różnych kolorach, które Twoje dziecko będzie rzucać do celu.

Tablica jest kolorowa i wesoła, ozdobiona wizerunkami radosnych zwierzątek na tle pogodnego krajobrazu - sprawi to, że maluch z entuzjazmem przystąpi do zabawy.

Rzut do celu zabawka dla dzieci jest na tyle poręczna i niewielka, że można jej używać nie tylko w domu, ale i na spacerze lub w przedszkolu. Bawić można się zawsze, kiedy tylko malucha najdzie na to ochota, a sympatyczny, zachęcający wygląd Rzutu do Celu sprawi, że twoje dziecko bardzo szybko wyćwiczy koordynację wzroku i rąk oraz spożytkuje potrzebę ruchu w kreatywny i zdrowy sposób.

Zabawka, tak jak i inne ze sklepu Maludas, została skonstruowana z myślą o najnowszych trendach i potrzebach rozwijających się, dorastających dzieci. Rzut do Celu - zabawka dla dzieci marki Small Foot łączy w sobie funkcję edukacyjną, poznawczą i rozrywkową, motywuje do aktywności, pobudza wyobraźnię i zabija nudę. Ciągły rozwój fizyczny i psychiczny dziecka i odpowiednie aktywowanie bodźców jest niezbędne w wychowaniu najmłodszych, tak ciekawych świata i wrażliwych na ciągle nowe wrażenia. Ponadto każdy nasz produkt jest wykonany z dbałością o jakość i wygląd, co sprawia, że cena jest bardzo atrakcyjna.

Lekkość, poręczność i zachwycająca kolorystyka gry Rzut do Celu sprawią, że spodoba się każdemu dziecku.

Rzut do Celu - zabawka dla dzieci jest idealne na prezent dla dorastającego malucha. Kup je już dziś!

Wymiary: około 42 x 17 x 36 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,9 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...