Wczytuję dane...
Model: 7783
Realizacja zamówienia: 7 dni
EAN: 4020972077837
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Nasz sklep oferuje słodkiego kotka, z którym będzie bawiła się Twoja pociecha

Opisywany produkt to wysokiej jakości zabawka dla dzieci w wieku powyżej lat trzech. Składa się z kilku elementów. Głównym i największym z nich jest szary kotek leżący na plecach. Został wyprofilowany tak, żeby można było na nim układać inne elementy, czyli kolorowe, walcowate klocki imitujące kłębki wełny. I to wszystko w niskiej cenie!

To świetny sposób, żeby wspomóc rozwój swojego dziecka, ponieważ ta zabawka motoryczna działa na zasadzie równoważni. Zadaniem pociechy jest układanie klocków w ten sposób, żeby nie upadły oraz żeby też kotek się nie wywrócił. Dzięki temu malec jest w stanie skutecznie ćwiczyć swoje zdolności poznawcze, polepsza się także motoryka dziecka. Możesz nie wiedzieć, ale zabawki są kluczowym elementem prawidłowego rozwoju małego człowieka. Nie tylko poprawiają koordynację ruchową i umysł, ale między dzieckiem a danym przedmiotem wytwarza się więź.

Mimo, że jest to gra zręcznościowa dla jednej osoby, to nie trzeba się zbytnio tej zasady trzymać. Po pierwsze rodzic najpierw powinien zademonstrować dziecku, jak tę balansującą zabawkę się używa. Poza tym, poprzez wspólną zabawę z pociechą zacieśnia się między nimi więź i rośnie zaufanie dziecka do swojego rodziciela. Kup swojemu dziecku niesamowity prezent już teraz!

Zabawka została wykonana z drewna, co z pewnością docenią proekologiczne osoby. Można się zastanowić, dlaczego ponownie drewniane zabawki stały się tak popularne. Przede wszystkim rośnie świadomość społeczeństwa na temat ekologii i czynników, które na świat natury wpływają. Poza tym, tworzywa sztuczne często mogą być szkodliwe, czego nie da się powiedzieć o drewnie.

Wysoka jakość to jedno. Warto jednak pamiętać, że cena za tę zabawkę jest zaskakująco niska! Nasz sklep oferuje wyłącznie sprawdzone produkty. Wiemy, że prawidłowy rozwój dziecka jest bardzo ważny, dlatego sklep Maludas dba o to, by dostarczyć jak najlepsze zabawki do bawialni Twojej pociechy. Nie czekaj, tylko kup swojej pociesze tego słodkiego kociaka!

Wymiary: około 19 x 3 x 9 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,46 kg

Wiek: od 3 roku życia

W zestawie znajduje się drewniany kotek oraz drewniane klocki.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...