Wczytuję dane...
Model: 9810
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Najlepsza zabawka to taka, która oprócz rozrywki rozwija także umysł. Kolejka górska dla dzieci w pełni spełnia te dwa kryteria. Nie tylko dostarcza olbrzymiej dawki zabawy, ale także pomaga rozbudzić manualne zdolności. Tworząc kolejne skomplikowane konstrukcje, dziecko poznaje w praktyczny sposób zasady fizyki i podstawy inżynierii. Ten ciekawy gadżet zawiera wiele elementów, za pomocą których można składać skomplikowane tory, zakręty i pętle.  Kolejka górska dla dzieci pozwoli świetnie zintegrować ze sobą większe grono. Dzieciaki będą mogły wymieniać się pomysłami i udoskonalać kolejne projekty. Nawet się nie spostrzegą, jak szybko minie im czas.

W skład zestawu wchodzą:

  • podstawa, na której wspiera się konstrukcja;
  • 5 stelaży o różnej długości;
  • winda transportująca do kulki;
  • 20 klamer podtrzymujących tor;
  • pałąki do formowania torów;
  • klamry spinające;
  • kulka.

Ze względu na wiele małych elementów i dość wysoki stopień skomplikowania, kolejka przeznaczona jest raczej dla starszych dzieci. Producent zaleca, by minimalny wiek był powyżej piętnastego roku życia. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości atestowanych i nietoksycznych materiałów. Dzieci mogą z niej korzystać bez obaw.

To doskonała alternatywa dla gier komputerowych i programów telewizyjnych. A po zabawie wcale nie trzeba chować jej do pudełka. Może ona stanowić ciekawy i oryginalny element wystroju. Taka konstrukcja będzie nieźle się prezentować na półce albo biurku w pokoju nastolatka. Co ciekawe kolejka świeci w ciemności.

Kolejka górska zabawka dla dbających o umysł. Doskonały prezent, by pobudzić wyobraźnię. Kup i spraw dziecku wiele radości!

Wymiary: około 60 x 18 x 36 cm

Waga: 0,84 kg

Wiek: od 15 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...