Wczytuję dane...
Model: 1038
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniana mozaika to zabawka edukacyjna, która rozwija twórcze umiejętności dziecka, ponieważ z klocków można komponować wiele wzorów, zróżnicowanych pod względem ilości, kształtu, koloru klocków i rodzaju figur geometrycznych. Składa się z drewnianych klocków, trójkątów i rombów: czerwonych, zielonych, niebieskich, żółtych i pomarańczowych.

Mozaika zabawka dla dzieci składa się z 80 elementów. Całość znajduje się w drewnianej ramce. Wykonane z bukowego drewna elementy, o różnych geometrycznych kształtach i pięknych, żywych kolorach pobudzą zdolności kreatywne i manualne Twojego dziecka! Zestaw umożliwia wznoszenie różnego rodzaju konstrukcji, takich jak wieże, ściany, mury i inne. Scenariusze zabawy zależą tylko i wyłącznie od pomysłowości dziecka. Dodatkowym wyzwaniem będzie ułożenie mozaiki w ramce tak, aby zmieściły się w niej wszystkie elementy, tworząc fantastyczny wzór mozaikowy.

Mozaika dla dzieci pozwala na odnalezienia wielu różnych, możliwych do ułożenia wzorów maluchowi. Zabawa rozbudza wyobraźnię przestrzenną, uczy logicznego myślenia i poprawia zdolności manualne najmłodszych. Zabawa uczy spostrzegawczości i kreatywności, ale przede wszystkim pobudza dziecięcą wyobraźnię!

Cena za ten produkt nie jest wysoka, a jednak możesz dostać produkt wysokiej jakości! Nasz sklep stara się budować ofertę, dzięki której pociecha będzie się nie tylko bawić, ale będzie się też uczyć. Nie czekaj, kup ten produkt już teraz.

Wymiary: około 26 x 26 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,34 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...