Wczytuję dane...
Model: 3459
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972034595
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Początki nauki często sprawiają dzieciom dużo trudności i wprowadzają w zakłopotanie. Rodzice głowią się nad tym jak pomóc swoim pociechom w efektywny sposób chłonąć wiedzę oraz rozwiązać kłopot z koncentracją. Na przeciw takim wymaganiom wychodzi marka Small Foot, która jest producentem drewnianych zabawek edukacyjnych oraz pomocy naukowych dla początkujących uczniów.

Drewniana tabliczka mnożenia RIO dla Twojego dziecka

Przykładem artykułów, który wspiera rozwój dziecka poprzez zabawę jest drewniana tabliczka mnożenia. Posiada ona osiemdziesiąt jeden okienek, a w każdym z nich umieszczony mały obrotowy walec zadrukowany konkretnym działaniem i jego wynikiem. Dziecko przesuwając drewniane koraliki odkrywa sekwencje, uczy się logicznego myślenia i zapamiętywania. Tablica wykonana została z drewna, a jej praktyczne wymiary -28 x 28 x 3 cm - pozwalają na swobodne przemieszczanie i zabieranie ze sobą w każde miejsce. Waży około 0.75 kg i przeznaczona jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Ponadto drewniana tabliczka mnożenia dla dzieci posiada sznureczek, dzięki któremu możemy powiesić go w dogodnym i widocznym miejscu, w zasięgu wzroku pociechy.

Praktyczna forma i sprytne wykonanie produktu przyczynia się do szybkiej nauki poprzez zabawę, angażując przy tym rodziców i opiekunów. Drewniana tabliczka mnożenia - taka zabawka to zatem świetnie spędzony wspólny czas, który przynosi masę korzyści. Sklep internetowy Maludas oferuje produkt w korzystnej cenie i realizuje zamówienie za pomocą szybkiej i taniej wysyłki.

Drewniana tabliczka mnożenia RIO świetnie sprawdzi się jako prezent dla ucznia z okazji rozpoczęcia nauki w szkole. Kup produkt, by przekonać się jak bardzo wciąga nauka poprzez zabawę - można stworzyć zawody w szybkim odgadywaniu wyników, tworzyć losowanie okienek. Drewniana tabliczka mnożenia stwarza wiele możliwości na trening mózgu dziecka. Nauka nie musi być nudna. Tabliczka mnożenia dla dzieci pozwala im przyswoić wiedzę w sposób swobodny, w niczym nie przypominając klasycznego "zakuwania". Każdy rodzic doceni wartość produktu, zwłaszcza, iż jego cena jest naprawdę niewielka. Tabliczka mnożenia zabawka to edukacyjny gadżet, który powinien znaleźć się w pokoju każdego małego ucznia. Stanowi przy tym ozdobę pokoju dziecięcego. Zachwyci ona również nauczycieli i wychowawców.

Wymiary: 28 x 28 x 3 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,75 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...