Wczytuję dane...
Model: 3360
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972033604
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Wielu rodziców ma dylematy, jakie zabawki kupować dziecku, ponieważ chcą, aby przeżyło ono dzieciństwo jak najlepiej i miało dużo zabawy, lecz również pragną jego jak najlepszego ogólnego rozwoju, by zapewnić mu jak najznakomitszy start w przyszłość. Te rozważania są niezwykle słuszne, a najlepszym wyjściem jest równowaga pomiędzy nauką a zabawą, aby pokazać, że obie te czynności mogą sprawiać frajdę.

Całe szczęście dzisiejszy rynek obfituje w produkty, które jednocześnie bawią i uczą, i nie mowa tu jedynie o typowej nauce, jaką znamy ze szkoły, a również o zabawkach poprawiających sprawność ruchową i poprawiających skupienie. W naszym sklepie internetowym nabędziesz grę zręcznościową balansującą, która jest przykładem wcześniejszych rozważań, a jej dodatkową cechą jest atrakcyjna cena.

Gra równowaga wymaga niemałego skupienia i wiele koncentracji. Na drewnianej podstawce, za którą należy ją chwytać, po środku znajduje się drewniany, krótki kijek, do którego za pomocą wytrzymałego sznurka przymocowana jest płaska, owalna drewniana deseczka z otworem na kijek w środku. Całość jest chwiejna, gdy dziecko chwyci drewnianą równowagę w ręce, a celem gry jest poukładanie klocków na deseczce i podniesienie wszystkiego w taki sposób, aby żaden klocek nie upadł na podłogę. Do zestawu dołączona jest kostka, na której ściankach są ukazane kolejne kształty klocków, dzięki czemu można grać w grę na wyższym poziomie trudności. Deseczka pomalowana jest na świeży, soczysty, zielony kolor w jasnym odcieniu, bardzo ładnym w połączeniu z klockami w kolorach różu, czerwieni, niebieskości, zieleni i żółci. Klocki gry równowagi są w wielu kształtach, na przykład gwiazdek, trójkątów i serduszek.

Gra zręcznościowa balansująca ma wymiary 18 x 10 x 15 cm, a waży jedynie 0,2 kg. Może się nią cieszyć i bawić każde dziecko już od trzeciego roku życia. Kup Twojemu dziecku tę lekcję równowagi już dzisiaj!

Wymiary: 18 x 10 x 15 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,2 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...