Wczytuję dane...
Model: 11088
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniany, malowany słonik na kółkach to cudowna zabawka zręcznościowa dla dzieci powyżej roku. Nasz sklep może pochwalić się wysokiej jakości produktami, które rozwijają różnorodne zdolności manualne. Słonik w pastelowych barwach jest zabawka do ręki, którą maluch może mieć zawsze przy sobie. Idealnie sprawdza się w czasie zabawy na dywanie, w wózku, podczas spaceru, w samochodzie i w podróży. Jednym słowem, to uniwersalny przedmiot, który uczy i fascynuje najmłodszych. Zmieści się w każdej torbie lub koszu od wózka.

Słonik posiada dwie zasadnicze funkcje. Jako zabawka zręcznościowa na kółkach, może zastępować samochodziki i inne pojazdy. Opływowy kształt, bez krawędzi, zapewnia bezpieczeństwo w trakcie zabaw. Pośrodku brzucha słonia, znajduje się kolisty otwór, przez który biegnie metalowa, spiralnie skręcona rurka. Na niej umieszczone są wielobarwne koraliki o różnych kształtach. Jest to zabawka w typie rollercoastera, zapewniająca proste ćwiczenia manualne małym, dziecięcym dłoniom. Funkcja manualna jest bardzo ważna, gdyż uczy precyzji, chwytania i przygotowuje do dalszych etapów edukacji, np. do rysowania i trzymania kredek.

Kup swojemu dziecku słonika, który rozbudzi jego wyobraźnię i będzie ulubionym towarzyszem zabaw. Atrakcyjna cena sprawia, że jest to chętnie kupowany przedmiot. Także opinie pedagogów i terapeutów są potwierdzeniem roli, jaką słonik może odgrywać w rozwoju dziecka. Współczesne trendy wychowawcze wskazują, by kupować najmłodszym zabawki dobrej jakości, z naturalnych materiałów. Słonik na kółkach nie brudzi się, jest trwały i estetyczny. Stonowana kolorystyka wzbudzi u dziecka miłe skojarzenia. 

Opakowanie zawiera zabawkę 2 w 1. Pojedynczy słonik posiada dwie funkcję: zabawki na kółkach i rollercoastera do ćwiczeń manualnych.

Podobnie, jak inne produkty marki SMALL FOOT, również słonik został zaprojektowany z najwyższą starannością. Wykonany jest z naturalnych, przyjaznych środowisku materiałów: drewna malowanego i metalowego drucika.

Wymiary: około 14 x 8 x 12 cm 
Materiał: drewno, metal
Waga: 0,29 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...