Wczytuję dane...
Model: 10644
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Zginalna gąsienica z drewna marki Small Foot jest produktem, odpowiednim dla dzieci po 12 miesiącu życia. Drewniana zabawka przeznaczona jest dla dziewcząt i chłopców, wspomagając zręczność i kształtując umiejętności koncepcyjnego planowania i wykonywania przemyślanych kształtów. Gąsienica zaginana jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. Jej kształty zapewniają swobodne wyginanie elementów bez ryzyka otarć lub uderzeń w ostre krawędzie. Farby, użyte do wykonania przedmiotu są ekologiczne, nie powodują u dziecka uczuleń. Najwyższej jakości drewniana zabawka pozbawiona jest elementów niebezpiecznie wystających.

Zabawki motoryczne są nieocenione w rozwoju dziecka. Utrzymana w pastelowej, uniwersalnie dobranej kolorystyce zabawka przypadnie do gustu każdemu dziecku oraz doskonale skomponuje się z wyposażeniem pokoju dziecięcego. Elementy gąsienicy osadzone zostały na wytrzymałej gumce, pozwalającej dowolnie wyginać, formować i zmieniać jej kształt, wywołując na dziecięcych twarzach uśmiech. Efekty dziecięcej twórczości wpłyną na doskonały nastrój dziecka i opiekunów. Zabawne kształty zginalnej gąsienicy rozśmieszą każdego.

Zginalna gąsienica drewniana marki Small Foot tworzy zestaw dziesięciu elementów do dowolnego ułożenia w kolejności, rozpoczynając od głowy gąsienicy (element jedenasty). Zabawka zręcznościowa, dostępna w atrakcyjnej ofercie. Nasz sklep jest ceniony przez klientów za sprawną obsługę i konkurencyjne ceny artykułów. Przekonaj się, jakie posiadamy opinie, a i nasze ceny z pewnością Cię zaskoczą. Stwórz dla swojego dziecka świat zabawy, złożony z wysokojakościowych, drewnianych zabawek, w pełni bezpiecznych, ponadczasowych i odpornych na zniszczenie. Najprostsze rzeczy cieszą najbardziej. Kup drewnianą zabawkę, aby przekonać się, jak cenne dla dziecięcego rozwoju są proste, nieskomplikowane rozwiązania, niepotrzebujące elementów świecących, grających i mówiących.

Wymiary: około 24 x 4 x 4 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,19 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...