Wczytuję dane...
Model: 10465
Realizacja zamówienia: 30 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Gra w bule zabawka ogrodowa to zestaw idealny do organizacji zabawy dla całej rodziny. Ta popularna gra nigdy się nie znudzi. Gra w bule dla dzieci jest świetnym rozwiązaniem, gdy organizujemy czas wolny na świeżym powietrzu. Poręczna torba ułatwia transport kulek do gry, gdzie tylko chcemy. W zabawie mogą brać udział najmłodsi już od 3 roku życia!

Gra w bule zabawka ogrodowa składa się z 6 srebrnych piłek, wykonanych z materiałów syntetycznych oraz jednej kulki drewnianej. Dołączono także miernik odległości. Na czym polega gra w bule dla dzieci? Jeden z zawodników rzuca drewnianą kulką w dowolnym kierunku. Pozostali rzucają srebrnymi piłkami próbując umieścić je jak najbliżej drewnianej kulki, nazywanej świnką. Srebrne kule są ciężkie, podczas gdy drewniana świnka bardzo lekka. Nie jest więc tak łatwo wygrać. Dozwolone są wszelkie zagrywki - można próbować strącić piłki pozostałych zawodników! Każda z ciężkich piłek ma inny wzór. Odróżnić je można za pomocą różnorodnego ułożenia rowków. Gra w bule dla dzieci motywuje do aktywności na świeżym powietrzu, ale też buduje tężyznę fizyczną. Rzucanie ciężkimi kulami to spory wysiłek dla najmłodszych graczy. Warto podzielić się rolami. Dzieciom w wieku około 3 lat można powierzyć zadanie rzutu kulką drewnianą, aby zwiększać poziom trudności z biegiem czasu. Gra jest także świetnym sposobem integracji w grupie! Uczy zdrowej rywalizacji i zachęca do zainteresowania sportem. Gra w bule dla dzieci to wspaniała zabawka ogrodowa, którą możemy zabrać ze sobą także na wakacje czy do parku. Całość przenosić można w zamykanej na suwak eleganckiej torbie. Gra w bule zabawka ogrodowa to zestaw o wymiarach 7 x 8 cm i wadze 4,63 kg.

Gra w bule dla dzieci wyprodukowana została przez uznaną markę Small Foot - producenta zabawek kreatywnych i rozwojowych. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów dla dzieci, które wspomagają prawidłowy rozwój i urozmaicają wolny czas. Atrakcyjna cena idzie w parze z jakością i trwałością oferowanych zabawek. Kup grę w bule i zorganizujcie świetną zabawę na świeżym powietrzu!

Wymiary: 7 x 8 cm

Materiał: drewno/syntetyczny

Waga: 4,63 kg

Wiek: od 3 roku życia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...