Wczytuję dane...
Model: 10837
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Zabawa na świeżym powietrzu to jedna z elementarnych dla poprawnego rozwoju dziecka czynności. W ten sposób poznaje ono otaczający je świat, a sama aktywność pozytywnie wpływa na jego zdrowie i motorykę. Rodzice często zastanawiają się jak od najmłodszych lat połączyć przyjemne z pożytecznym i nauczyć dziecko pewnych przydatnych w przyszłości umiejętności. Idealnym rozwiązaniem będzie więc zabawa poprzez pomoc w przydomowym ogródku. W takim wypadku idealnie sprawdzą się więc prezentowane tutaj narzędzia ogrodnicze dla dzieci!

Ten wspaniały komplet akcesoriów ogrodowych dla dzieci to wspaniała propozycja dla wszystkich tych, którzy nie boją się nieco ubrudzić rąk podczas np. przesadzania kwiatów. Ten zestaw został wykonany z drewna i metalu, dzięki czemu jest odporny na zniszczenie, a zarazem jest odpowiedni dla maluchów dzięki pozbyciu się zaostrzonych krawędzi.

Poprzez wspólne prace w ogrodzie dziecko nie tylko będzie świetnie się bawić. Po pierwsze wykonując takie czynności, dziecko czuje że robi coś ważnego, pomaga w czymś, co ma określony cel. Po drugie uczy się o prawach natury i przyrody, a także poznaje umiejętności, które zdecydowanie pozytywnie wpłyną na jego rozwój fizyczny. Po trzecie zacieśnia relację z rodzicem, co może zaowocować w przyszłości np. wspólnym hobby. Jak więc widać komplet narzędzi ogrodowych dla dzieci to uniwersalny produkt, który w dodatku niesie za sobą ogrom korzyści.

W zestawie znajdują się: rękawiczki ogrodowe dla dzieci, wiaderko, trójzębne grabki oraz mała łopatka. Rączki narzędzi wykonane zostały z drewna i są w kolorze naturalnym, natomiast ich pozostałe elementy wykonane zostały z metalu i pokryte czerwoną farbą. Rękawice natomiast są tekstylne.

W opiniach zadowolonych z zakupu rodziców i ich pociech wyczytać można, iż narzędzia są bardzo trwałe, wspaniale się prezentują i doskonale spełniają swoją funkcję. Dodatkowym ich atutem jest też bardzo atrakcyjna cena w stosunku do jakości produktu. Serdecznie zapraszamy więc do składania zamówień w naszym sklepie.

Wymiary: 13 cm x 16 cm

Materiał: drewno, metal, tekstylia

Waga w pudełku: 0,36 kg

Wiek: od 3 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...