Wczytuję dane...
Model: 10616
Realizacja zamówienia: 2 miesięcy
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Small Foot Rocking Horse with Seat, czyli konik na biegunach z siodełkiem to wspaniała i bezpieczna zabawa dla Twojego malca. Kup bujaczek wykonany z miękkiego pluszu, który jest usytuowany na drewnianych płozach umożliwiających bujanie się zabawki z dzieckiem. Drewniany konik na biegunach jest bardzo wygodny, ponieważ na zwierzątku znajduje się obszerne siedzisko z oparciem. Dzięki temu z zabawki mogą korzystać również małe dzieci, które jeszcze samodzielnie nie potrafią wprawić konika w ruch, wyginając ciało na przemian do tyłu i do przodu. Malec może siedzieć wygodnie w siedzisku bujane przez opiekunów.

Cała zabawka utrzymana jest w stonowanej, ciepłej kolorystyce przypominającej naturalne ubarwienie prawdziwego konia. Zabawka jest z jasnobrązowego pluszu, a kopytka i wnętrze siedziska jest ciemnobrązowe, natomiast głowa konia jest biała. Przy głowie znajdują się również mocne, drewniane rączki, za które dziecko może się trzymać podczas bujania, co ułatwia utrzymanie równowagi przez małego użytkownika. Konik na biegunach drewniany ma wytrzymałe, odpowiednio wyprofilowane płozy, które oprócz możliwości bujania, nie dopuszczają do przewrócenia się zabawki.

Bujak koń na biegunach pozwala na rozwój koordynacji ruchów dziecka, uczy utrzymania równowagi i pozwala na prostą gimnastykę. Bujak koń pomoże zapamiętać jakie cechy wyglądu mają konie i może zainteresuje dziecko tematyką zwierząt, bo oprócz standardowego bujania maluszek może odgrywać rolę i wcielać się we właściciela stadniny, weterynarza, czy osobę dokarmiającą zwierzęta. Koń na biegunach rozwija zatem także wyobraźnie, a nawet może kształtować w dziecku empatię do zwierząt. Sklep internetowy to miejsce, gdzie znajdziesz ten produkt. Jego cena jest przystępna w porównaniu z wysoką jakością tego produktu, co potwierdzają opinie wielu rodziców, którzy zakupili konia. Bujak dla dziecka ma wymiary 68x36x54 cm i wagę wraz z opakowaniem wynoszącą 3,86 kg. Jest wykonany z drewna i tkanin. Idealny zarówno dla chłopców i dziewczynek od 12 miesiąca życia. Przeznaczony dla dzieci do 30 kilogramów.

Wymiary: około 68 x 36 x 54 cm, wysokość siedzenia: 30cm
Materiał: drewno, tkanina, tekstylia
Waga: 3,86 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy