Wczytuję dane...
Zabawki dla dzieci 0-3 miesięcy

Produkty z tej kategorii dedykowane są najmłodszym członkom Twojej rodziny. Jesteś świeżo upieczonym rodzicem i nie wiesz jakie zabawki będą dla Twojego dziecka odpowiednie? A może poszukujesz prezentu dla innych rodziców, jednak Twoja wiedza na temat upodobań niemowlaków jest znikoma? Świetnie trafiłeś! Pomożemy Ci wybrać zabawki trafiające w gusta najmłodszych.

Wiek dziecka, a rodzaj zabawek

Wybierając zabawki dla dzieci od 0 do 3 miesięcy z oferty naszego sklepu, masz pewność, że są one dedykowane tej grupie wiekowej. Dzieci w tym wieku potrzebują bodźców o innym natężeniu niż starsze pociechy. To wiek, kiedy u Twojego malca rozwijają się wszystkie zmysły. Zadbaj o zabawki, które dostarczą bodźców dla każdego ze zmysłów.

Sklep Maludas ma dla Twojego dziecka niezwykle barwne zabawki, które wydają dźwięki. Zróżnicowana faktura i ogromna liczba kształtów sprawia, że malec poznaje świat dzięki swoim, jeszcze niezdarnym, rączkom.

Zabawki dobrane do wieku i potrzeb dziecka

Zabawki edukacyjne Ciągnij/Pchaj Karuzele Grzechotki Maty
>> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy
>> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy
>> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy
>> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy
>> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy

Aby dostarczyć odpowiednich bodźców dla każdego zmysłu, wcale nie musisz kupować kilku zabawek. Pojedyncze produkty w naszym sklepie dostarczają atrakcji dla kilku zmysłów jednocześnie! Każda z naszych zabawek ma walory edukacyjne.

Pierwsze trzy miesiące życia Twojego malucha są niezwykle ważne. Jest to okres adaptacyjny, kiedy niemowlę powoli przyzwyczaja się do otaczającego go świata. W tym czasie bardziej zwraca uwagę na obiekty o różnych wzorach. Liczba kolorów na naszych zabawkach sprawia, są one przedmiotami niezwykle absorbującymi dla dzieci. Przekonaj się sam, jak zmienia się mimika Twojego dziecka, kiedy położysz przed jego oczami jeden z naszych produktów.

Dziecko, które pcha wszystko, co ma pod ręką do buzi? Doskonale znamy naturę maluchów. Dlatego też do produkcji zabawek, nie tylko dla dzieci w przedziale wiekowym 0-3 miesiące, ale wszystkich, wykorzystujemy najlepszej jakości materiały, nieszkodliwe dla tak delikatnych organizmów. Z naszymi zabawkami Twój maluch jest bezpieczny!

Jakie zabawki dla dzieci 0-3 miesiące będą najlepsze?

Ciężko wyobrazić sobie łóżeczko dziecka bez karuzeli. Jest to nie tylko ozdoba dziecięcego pokoiku, ale także element stymulujący prawidłowy rozwój zmysłu wzroku malucha. Jego wzrok śledzi poruszające się pod wpływem podmuchów powietrza elementy, nie jest więc skupiony tylko na jednym punkcie. Miejsce mocowania karuzeli (nad dzieckiem) sprawia, że produkt ten musi być w pełni bezpieczny. Nasze karuzele posiadają solidne mocowania i lekkie konstrukcje, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Innym produktem, którego nie może zabraknąć w pokoiku Twojego dziecka, jest mata edukacyjna. Możesz rozłożyć ją w dowolnym miejscu na podłodze i zyskać bezpieczną przestrzeń do zabawy. Na niej malec może bezpiecznie obracać się z boku na plecy i brzuszek. Zabawki, które odpowiednio na niej rozmieściliśmy, stanowią bodźce dzięki, którym malec poznaje świat.

Zabawki 0-3 miesiące – dlaczego od Maludas?

Dlaczego spośród setek dystrybutorów zabawek dla dzieci powinieneś wybrać właśnie Nas? Przykładając ogromną wagę do wysokiej jakości produktów, nie zapominamy, że pojawienie się na świecie nowego członka rodziny wiąże się z niemałymi wydatkami. Sklep Maludas wychodzi naprzeciw każdemu rodzicowi. Cena naszych zabawek jest przystępna na każdą kieszeń.

Niektóre z zabawek stymulują aż trzy zmysły Twojego dziecka:

  • wzrok (odpowiednia liczba kolorów, która zainteresuje dziecko),
  • słuch (efekty dźwiękowe),
  • dotyk (różnorodność faktur).

Dzięki temu nie musisz kupować kilku zabawek. Jedna w zupełności wystarczy, aby wspomagać prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Maluch będzie zadowolony, a Twój portfel nie zostanie całkowicie opróżniony. Chyba że trafiłeś do nas, poszukując prezentu dla znajomych, którzy są świeżo upieczonymi rodzicami. Zapewniamy Cię, że nasze produkty doskonale sprawdzają się w formie prezentów.

Co jeszcze przemawia za naszymi produktami? To, co cenimy sobie najbardziej – opinie naszych klientów. Uśmiech na twarzy dziecka, które otrzymuje naszą zabawkę, jest bezcenny. Jednak malec nie może wyrazić swojej opinii. Robią to za niego rodzice, w pełni zadowoleni z naszych zabawek.

Zabawki dla kilkulatków