Wczytuję dane...
Zabawki dla dzieci 18-24 miesięcy

Zobacz nasze zabawki dla dzieci w wieku 18-24 miesięcy. Gwarantujemy, że ciekawa oferta zaspokoi potrzeby każdego malucha w tym przedziale! Zabawki edukacyjne są idealne dla każdego dziecka. Twoja pociecha również musi je mieć.

Zabawki dla dzieci 18-24 miesiące

Drugi rok życia to czas, gdy dziecko intensywnie się rozwija. Zna już otoczenie, ale wciąż jest ciekawe świata i potrzebuje wielu bodźców, które w pozytywny sposób pobudzą jego rozwój. Zabawki, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, dostarczą maluchowi wiele frajdy, ale też wesprą jego rozwój ruchowy i intelektualny. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania. Są proste, ale bardzo ciekawe. Staranne wykonanie, połączenie drewna i kolorowych elementów dodatkowo uatrakcyjnia ich wygląd. Układanie elementów, dopasowywanie kształtów czy kolorów pozwoli na świetną zabawę i przyjemność obserwowania skutków działań dziecka. Łączenie elementów, dopasowywanie kolorystyczne czy budowanie nowych kształtów - to wszystko jest możliwe dzięki zabawkom dla dzieci w wieku 18-24 miesiące!

Zabawki dobrane do wieku i potrzeb dziecka

Zabawki edukacyjne Ciągnij/Pchaj Karuzele Grzechotki Maty
>> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy
>> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy
>> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy
>> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy
>> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy

Wybierając prezent dla swojego maluszka warto, abyś wziął pod uwagę wiele czynników. Cena to tylko jeden z nich. Zabawki w przedziale wiekowym 18-24 miesięcy wesprą motorykę dużą. Rowerki, tunele po przechodzenia czy piłki są do tego idealne. Po pchaczach i prostych, stabilnych jeździkach pora na kolejny krok. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i twojego dziecka! Rowery biegowe, pierwsze auta elektryczne, na pedały czy gokarty - to tylko część naszej oferty. Znajdziesz w niej między innymi traktory, koparki czy nawet ekskluzywne samochody. Wszystko, co pozwoli dziecku na rozwój i lepszą kontrolę nad swoim ciałem. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że posłużą one przez wiele lat nie tylko jednemu dziecku.

Nie mniej ważna w wieku 18-24 miesięcy jest motoryka mała. Dzięki naszym zabawkom szybko i przyjemnie możesz wesprzeć jej rozwój. Idealne są do tego różnego rodzaju układanki. Pozwalają one na rozwój koordynacji ręka-oko wykorzystując tak ważne w tym okresie rozwoju kolory i kształty. Przebijanki dla dzieci to świetna zabawa, podczas której maluch będzie musiał trafić w zabawkę niewielkim młotkiem.  Różnego rodzaju domku i tablice wyposażone z kłódki i zamki pozwolą skupić się na niewielkich elementach i ćwiczyć dokładność ruchów małych rączek. Klasyczne instrumenty zaś nie tylko wpłyną na rozwój ruchowy Twojego dziecka, ale też wrażliwość artystyczną. Układanie drewnianych puzzli, tych najprostszych, pozwoli też na rozpoznawanie kształtów oraz naukę mowy. Buty do wiązania sznurowadeł na pewno posłużą przez długi czas - w tym wieku Twoje dziecko będzie uczyło się trafić kolorowym sznurkiem w dziurkę, a w przyszłości będzie ćwiczyło zawiązywanie butów. Takie uniwersalne zabawki przydadzą się każdemu dziecku. To nauka przez zabawę, którą docenisz. Jej efekty są niezwykle szybko widoczne.

Ważna jest nie tylko zabawa 

Po całym dniu świetnej zabawy, gdy czas na sen, warto sięgnąć po ciekawą książkę. Opinie rodziców to potwierdzają! Ciekawe historie rozwiną wyobraźnię dziecka, a prosty przekaz ułatwi jej zrozumienie. Nawet się nie obejrzysz, kiedy Twój maluch będzie je wszystkie znał na pamięć! Nie mniej ważne są ilustracje. Duże kształty, realistyczny wygląd i mnóstwo kolorów zainteresują małego czytelnika, ale też pozwolą odpocząć po całym dniu pełnym przygód. Zasypianie z książką przy boku to najlepszy prezent, jaki możesz dać swojemu dziecku. To spokojna noc, pełna pięknych snów. W naszym sklepie znajdziesz tylko sprawdzone publikacje, polecane przez wielu rodziców.

Nasze zabawki dla dzieci w wieku 18 miesięcy oraz 24 miesięcy pobudzą wyobraźnię, rozwiną zdolność myślenia i nauczą samodzielności. Są idealnie dostosowane do potrzeb Twojego dziecka. Proste, kolorowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nie posiadają niebezpiecznych elementów - niewielkich czy plastikowych. Dbamy o to, abyś znalazł tu wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko. Pół roku rozwoju to wiele w życiu malucha. Spraw, aby ten czas Twoje dziecko spędziło na świetnej zabawie, ale też rozwinęło swoje umiejętności. Gwarantujemy, że dzięki naszym zabawkom zobaczysz uśmiech na twarzy Twojego dziecka! Sprawdź ofertę zabawek kreatywnych i wybierz coś specjalnego!

Zabawki dla kilkulatków