Wczytuję dane...
Zabawki dla dzieci 12-18 miesięcy

Dzieci, które już potrafią chodzić, mają dostęp do wszystkich zakamarków mieszkania. Maluch jest bardzo ciekawy i dlatego niektóre szafki trzeba przed nim zamykać na klucz. Aby jednak mogło ono zaspokajać swoją ciekawość świata, zgromadziliśmy w naszym sklepie mnóstwo przeróżnych zabawek dostosowanych do wieku Twojego dziecka. Pomogą one zaspokajać potrzeby poznawcze, a także będą rozwijać je intelektualnie oraz motorycznie.

Jakie są odpowiednie zabawki dla dzieci w wieku 12-18 miesięcy?

Maluszek, który już potrafi samodzielnie przemieszczać się z pokoju do pokoju, chętnie będzie toczyć przed sobą wózek albo ciągnąć za sobą zabawkę na sznurku. Fascynujące będzie dla niego również budowanie samodzielnie wieży z klocków lub przykładanie obrazka do obrazka. Zanim zacznie używać zabawek 18 + zgodnie z ich przeznaczeniem, np. prawidłowo łączyć domino w odpowiednie pary, pozwól swojemu dziecku na eksperymentowanie.

Zabawki edukacyjne Ciągnij/Pchaj Karuzele Grzechotki Maty
>> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy >> 0-3 miesięcy
>> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy >> 3-6 miesięcy
>> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy >> 6-12 miesięcy
>> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy >> 12-18 miesięcy
>> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy >> 18-24 miesięcy

12-18 miesięczny maluszek wcale nie musi od razu bawić się zabawkami tak, jak to podano w instrukcji. Jeżeli domino ma być na początek wieżą, niech tak będzie. Niech zabawki 18m+ przynoszą dziecku przyjemność, nie zaś przykry obowiązek. Gdy Twoja pociecha zaspokoi pierwszą potrzebę poznawczą, możesz podpowiedzieć mu, w jaki jeszcze ciekawy sposób da się przykładowym dominem bawić.

Zabawki dobrane do wieku i potrzeb dziecka

Zabawki dla 18-miesięcznego dziecka to m.in. układanki

Gdy chcesz, by zabawki rozwijały u Twojego dziecka myślenie, podsuń mu proste układanki. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne klocki oraz puzzle z przeznaczeniem dla dzieci 18 miesięcy. Bardzo pomocne są w tym wieku układanki w dużych rozmiarach, składające się z małej ilości elementów.

Gdyby okazało się, że maluszek nie jest w stanie poradzić sobie z jakąś układanką, ułóż z nim pociąg z puzzli, niech służą jak zwykłe zabawki 18m+, niech "wożą" misia, albo niech jeżdżą w ciężarówce jako budulec np. posadzki w stajni dla koników. Nawet się nie zdążysz zorientować, jak w pewnym momencie Twoje dziecko samo zacznie używać zabawek zgodnie z ich przeznaczeniem.

Przystępna cena i odpowiednie certyfikaty

Nasz sklep cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Jeżeli dokonasz u nas zakupu, wystaw nam komentarz, czy kupiony produkt spełnił Twoje oczekiwania, oraz jak oceniasz naszą obsługę. Będziemy Ci za to bardzo wdzięczni.

Staramy się wprowadzać do naszego sklepu szeroki wybór zabawek dla dzieci w wieku 18 miesięcy, by zawsze miały się czym bawić. Dzięki temu i Ty masz wybór, który produkt będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego rozwijającego się malca.

Jakie zabawki od 18 miesięcy zaspokoją potrzebę kołysania?

Półtoraroczne dzieci powinny mieć zabawki 18+, które zaspokajają potrzebę bujania. Maluszki bardzo długo chcą być noszone na rękach, gdyż przypomina to im poczucie bezpieczeństwa, jakim były otoczone, gdy znajdowały się jeszcze w łonie matki. Gdy chodziła, wprawiała wody płodowe w ruch, a te z kolei kołysały maleństwo. Z momentem narodzin ta potrzeba wcale nie zanika i jest silnie upragniona przez dziecko jeszcze w ciągu wielu miesięcy i lat.

Potrzebę kołysania zaspokoją zabawki dla 18-miesięcznego dziecka w formie bujaków i huśtawek. Maluch w tym wieku pewnie trzyma się w siodle konika na biegunach, ale jeżeli obawiasz się jeszcze o jego bezpieczeństwo, w naszej ofercie znajdują się także bujaki, które mają siedzisko obudowane ze wszystkich stron. Dziecko nie wypadnie, a Ty spokojnie możesz zajmować się swoją pracą.

Zabawki 18m+ w naszym sklepie są wielorozwojowe

Zabawki 18-miesięcy to nie tylko przedmioty do zabawy, zajmowania czasu i zapewniania ruchu malcowi, ale także pobudzające jego myślenie. Przejrzyj naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz w niej bardzo dużo ciekawych zabawek dla dzieci w wieku 18 miesięcy, którymi chętnie Twój maluszek będzie się bawił i Ty razem z nim.

Długo jeszcze zabawki 12-18 miesięcy mogą służyć do zajęć z dzieckiem. Można dołączać podczas zabawy nimi różne odgłosy, wymyślać historyjki do obrazków. Ważne, by zawsze, każdego dnia, chociaż na 10 minut znaleźć czas na zabawę ze swoją poiechą, by podpowiedzieć mu nowe sposoby zabawy wciąż tym samym przedmiotem. Jeśli jednak wcześniej uwielbiane zabawki dla dzieci 18 miesięcy stają się mało interesujące, to znak, by wymienić je na inne, bardziej skomplikowane.

Zabawki dla kilkulatków