Wczytuję dane...

Szumisie wyłącznie z mechanizmem szumiącym

Szumisie to maskotki, które wyciszają dziecko i dają poczucie bezpieczeństwa podczas zasypiania. Dziecko już w łonie matki ma styczność z wieloma bodźcami dźwiękowymi, przez co bardzo istotne jest, aby w pierwszych miesiącach życia zapewnić mu odpowiednią ilość przyjaznych dźwięków nawet podczas snu. Szumiś to także świetna przytulanka, która może towarzyszyć dziecku nie tylko w trakcie zasypiania, ale również podczas codziennych aktywności. Kup swojemu maluchowi szumisia i przekonaj się jak szerokie spektrum właściwości posiada ta zabawka.

Czytaj więcej...

Na czym polega mechanizm 

Innowacyjność produktu polega na tym, iż jest to nieco ulepszona wersja pluszaków, jakie wszyscy znamy z dzieciństwa. Szumisie posiadają kilka trybów, a każdy odpowiada za inny rodzaj szumu. Są to odgłosy zbliżone do tych, które dziecko słyszy będąc jeszcze w łonie matki - wody płodowe, bicie serca, a także szum fal morskich, dźwięki suszarki, dźwięki naśladujące wodę lub dźwięki padającego deszczu. Odgłosy uspokajają i wyciszają dziecko, stwarzając poczucie bezpieczeństwa. Mechanizm obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku. Co ważne, po upływie 60 minut szum samoistnie się wycisza, dzięki czemu szumiąca zabawka nie zakłóci snu dziecka. 

 

Charakterystyka produktów

Nasz sklep oferuje szumisie w różnych wersjach kolorystycznych oraz w kliku wariantach dotyczących aspektu wizualnego. Zabawki wykonane są z najwyższej jakości, atestowanych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla malucha i które nie powodują uczuleń. Zabawki posiadają możliwość regulowania głośności. Szumiś oprócz tego, że będzie naturalnym wsparciem podczas snu, może stanowić także zabawkę i przytulankę podczas codziennych czynności malucha. Cena za pluszaka jest stosunkowo niska i jak najbardziej adekwatna do oferowanej przez nasz sklep jakości. Wszyscy klienci, którzy dotychczas zdecydowali się na zakup naszych zabawek pozostawiają na temat szumisiów same pozytywne opinie. Zwracają oni szczególną uwagę na jakość wykorzystanych materiałów, estetykę wykonania, wyjątkową relację jakości do ceny oraz skuteczność w usypianiu malucha. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.