Wczytuję dane...

Rodzina Bystrzaków

Twoja pociecha ma problem z wieczornym zasypianiem i usypianie przeciąga się w nieskończoność? Kup misia Szumisia z Rodziny Bystrzaków, który z pewnością pomoże Twojemu maluszkowi wyciszyć się i zasnąć szybciej!

Czytaj więcej...

Misie świetnie sprawdzą się również jako oryginalny i praktyczny prezent, jeżeli wybierasz się w odwiedziny do nowo narodzonego maluszka. Sklep oferuje najwyższej jakości szumiące przytulanki, a naszą ofertę charakteryzuje przystępna cena zabawek i pozytywne opinie zadowolonych klientów. Miś Szumiś to niezastąpiony przyjaciel każdego dziecka. Emitując przyjazny szum, ułatwi mu zasypianie i będzie czuwać nad jego spokojnym snem. Rodzina Bystrzaków składa się z trzech Szumisiów stworzonych z miękkich, bezpiecznych materiałów w przyjemnych dla oka, stonowanych kolorach. Każdy z tych szarych misiów ma na sobie turkusowe ubranko - Max i Matt spodenki z szaliczkiem, a Mia sukienkę. Misie z Rodziny Bystrzaków dostępne są w kilku opcjach z różnymi funkcjami. W wariancie z czujnikiem snu - jeżeli dziecko zaczyna wybudzać się ze snu, to miś ustawiony na tryb czuwania automatycznie włącza szumienie, które ukoi płacz i pomoże ponownie zasnąć. W drugim z wariantów istnieje możliwość połączenia się z sercem misia poprzez aplikację na smartfonie - ta opcja umożliwia kontrolowanie pracy misia zdalnie, jeżeli akurat nie przebywasz w tym samym pomieszczeniu, co Twoja śpiąca pociecha. Najmniejszy z tej rodziny misiów - Matt dostępny jest ponadto w opcji wyłącznie z mechanizmem szumiącym, emitującym pięć różnych rodzajów szumu: najbardziej popularny biały szum przypominający dźwięk suszarki do włosów, szum różowy (niższe częstotliwości), szum fal morskich o niezwykle kojącym działaniu, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych, który dziecko zna z pobytu w brzuchu mamy.

 

Każdy z misiów z Rodziny Bystrzaków posiada poręczną, niewielką pluszową kieszonkę pozwalającą zabrać serce misia na spacer oraz zawieszkę - gryzak. Misie działają na baterie, a głośność szumu jest regulowana.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.