Wczytuję dane...

Rodzina Lulusiów

Szumiące dźwięki towarzyszą dziecku od życia prenatalnego w łonie matki, gdyż takie wytwarzane są przez wody płodowe. Gdy maleństwo przychodzi na świat ten ważny aspekt jego istnienia zostaje odebrany, przez co trudniej zaadaptować mu się w nowym świecie. Aby ułatwić noworodkowi odnalezienie się w nowej rzeczywistości stworzono specjalne pluszowe misie, które wyglądają niepozornie, ale mają wspaniałą funkcję szumu, która uspokaja dziecko, wycisza i pomaga w zasypianiu. A to wszystko za pomocą specjalnych, bezpiecznych dla malucha białych i różowych szumów imitujących te znane z życia łonowego. Jednymi z takich cudownych zabawek są szumiące misie Lulusie tworzące sympatyczną pluszową rodzinkę. Te zabawki oferowane przez nasz sklep to nie tylko pomoc dla niemowlaka, ale także wsparcie dla rodziców, dla których każda chwila spokojnego snu dziecka jest na wagę złota. Szumy emitowane przez misie Lulusie pomagają także podczas uciążliwych dla dziecka i męczących dla rodziców kolek. Dużym atutem misiów jest to, że można zabrać je wszędzie - na spacer oraz w podróż.

Czytaj więcej...

Zabawka została wykonana z atestowanych materiałów, jest bezpieczna dla dziecka od pierwszych dni jego życia. Uruchamiana jest jednym przyciskiem, do wyboru rodzic ma pięć rodzajów szumu: bicie serca, wody płodowe, padający deszcz, szum fal, dźwięk suszarki. Głośność można wyregulować w zależności od potrzeb dziecka i rodzica. Przydatną funkcją jest czujnik, dzięki któremu szum wycisza się po godzinie, gdy dziecko już mocno zaśnie. Dodatkowymi atutami są gryzak przydatny w okresie wyżynania zębów oraz etui na szumiący element, który wyjmuje się na wypadek wyprania maskotki.

 

Rodzinę szumisiów Lulusiów można sterować poprzez aplikację na telefon w systemie Android oraz iOS. Rodzic dostaje powiadomienie na telefon, że dziecko budzi się i płacze, wówczas szum jest włączany automatycznie. To duże ułatwienie dla rodziców, którzy mogą wykonywać domowe obowiązki bez konieczności kupowania dodatkowego sprzętu, jakim jest elektroniczna niania, również ustalają dzięki temu średni czas pracy szumisia. Aplikacja ułatwia także kontrolowanie poziomu dźwięku oraz stopnia naładowania baterii. Zabawkę można spersonalizować, nadając jej imię dziecka. Atrakcyjna cena oraz pozytywne opinie zadowolonych rodziców zachęcają do zakupu szumisia. To wspaniały prezent z okazji baby shower, urodzin lub na inną okazję. Kup szumisia z rodziny Lulusiów i podaruj dziecku oraz rodzicom spokojny sen.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów