Wczytuję dane...

Usypiacze

Zarówno rodzice niemowląt, jak i dzieci w starszym wieku borykają się z problemami z samodzielnym zasypianiem swojej pociechy. Choć może to wynikać z różnych przyczyn, my mamy na to jedno rozwiązanie – zabawki usypiające. Wiele z nich emituje zarówno biały szum, jak i kołysanki, które uspokajają malucha i pomagają mu zasnąć, dzięki czemu sprawdzają się w przypadku dzieci w różnym wieku.

Czytaj więcej..

Usypiacze dla dzieci – interaktywne, pluszowe zabawki

W naszym sklepie oferujemy usypiacze dla dzieci pod postacią interaktywnych pluszaków, które pokochają maluchy w różnym wieku. Maskotki są zarazem urocze i wielofunkcyjne – mogą emitować biały szum czy uspokajającą muzykę, a także wyświetlać kolorowe światełka lub gwiazdy, tworząc spokojną, przytulną atmosferę, która sprzyja zasypianiu. Po wyjęciu mechanizmu, zabawki usypiające można z powodzeniem wyprać. Co więcej, takim sposobem zabawka może towarzyszyć dziecku w późniejszych latach służąc jako ukochana przytulanka.

Jak działają usypiacze z dźwiękiem dla dzieci?

W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli usypiaczy z dźwiękiem dla dzieci pod postacią uroczych zwierzątek. Zabawki będą się różnić zakresem funkcji – niektóre z modeli będą emitować biały szum lub bicie serca, inne oferują szeroki wybór kołysanek, a kolejne wyświetlą dziecku kolorowe światełka. Z powodzeniem znajdziesz również takie usypiacze, które będą posiadały wszystkie te funkcje. Co ważne, ich wyłączenie następuje automatycznie po upływie czasu wystarczającego do zaśnięcia dziecka. Można je również wyłączyć ręcznie za pomocą przycisku. Wiele usypiaczy dla dzieci daje ponadto możliwość regulacji głośności.

Dlaczego warto postawić na zabawki usypiające?

Usypiacze z dźwiękiem dla dzieci cieszą się dużą popularnością wśród rodziców. Zabawki te okazują się bardzo skuteczne dla maluchów w różnym wieku. Biały szum i bicie serca przypominają noworodkowi i niemowlęciu dźwięki, które pamięta z brzucha mamy, dlatego kojarzy je z bezpieczeństwem, co pomaga mu spokojnie zasnąć. Świetne działanie wykazują również relaksujące kołysanki oraz kolorowe światełka. Zabawki usypiające mogą przy tym rozwijać zmysły i pamięć, a także pobudzać ciekawość oraz kreatywność. Co ważne, są one w pełni przystosowane do niemowląt – zostały wykonane z bezpiecznego, przyjemnego w dotyku materiału oraz posiadają miękkie wypełnienie. W naszym sklepie oferujemy usypiacze dla dzieci w atrakcyjnej cenie oraz różnych wariantach – wypróbuj zabawki usypiające, które cieszą się doskonałymi opiniami!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów