Wczytuję dane...

Szumisie z aplikacją

Szumisie z aplikacją to niezbędny pomocnik rodzica każdego noworodka. Wydawany przez nie szum przypomina bicie serca matki i szum wód płodowych, do którego dziecko przywykło przed urodzeniem. Po porodzie jest pozbawione tych bodźców, co może powodować utratę poczucia bezpieczeństwa i sprawiać, że niemowlę będzie miało problemy z zasypianiem.

Czytaj więcej...

Szumisiem można sterować przy pomocy aplikacji. Poinformuje nas ona gdy dziecko się obudzi i zapłacze, automatycznie uruchomi wtedy szum. Nie musimy kupować, zbędnej w tej sytuacji elektronicznej niani, gdyż jej pracę wykona szumiś. Aplikacja poinformuje nas również, jeśli baterie w naszym szumisiu będą na wyczerpaniu.

Produkt jest wykonany z najwyższej jakości atestowanych materiałów, co powoduje, że jest trwały i może służyć naszemu dziecku przez lata, również w roli ukochanej maskotki. Cena szumisia z aplikacją może wydawać się wysoka, jednak jest ona adekwatna do jakości wykonania. Szumiś powoduje, że nasze dziecko czuje się bezpieczne i szybciej zasypia, a jego sen jest spokojny.

W naszym sklepie znajdą Państwo rodziny szumisiów. Różnią się one funkcjami i rozmiarem oraz kolorami. Dokładamy wszelkich starań, aby szumisie dostępne w naszej ofercie, spełniały nie tylko najwyższe normy bezpieczeństwa, ale odpowiadały również gustom naszych klientów. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie rodziców, które do nas docierają. Rodzice chwalą sobie możliwość dostosowania głośności szumu do potrzeb swojego dziecka. Pięciostopniowa skala pozwala na wybór właściwego natężenia szumu. Nie bez znaczenia jest również uroczy wygląd wszystkich szumisiów. Podobają się one zarówno dorosłym jak i dzieciom. Są piękną ozdobą pokoju naszych pociech. W opiniach naszych klientów pojawia się również dużo pochwał dla aplikacji, ułatwiającej sterowanie szumisiem z pewnej odległości. Takie rozwiązanie sprawia, że rodzic, chcąc wyłączyć szumisia, nie musi zakłócać snu dziecka. Mogą go również uruchomić bez ruszania się z miejsca. Szumisie dostępne w naszym sklepie automatycznie wyłączają się po 60 minutach działania. Jeśli jednak chcemy, możemy ustawić dwunastogodzinny tryb pracy szumisia. 

Po przyjściu na świat dziecko musi przystosować się do nowego środowiska pod wieloma względami. Brakuje mu bodźców, które pamięta z czasu ciąży, a które wiązały się dla niego z bezpieczeństwem i spokojem – mowa tu o biciu serca matki, a także szumie wód płodowych. W związku z tym mogą się pojawić między innymi problemy z zasypianiem. Obecnie często stosowanym rozwiązaniem są misie Szumisie z aplikacją, które emitują dźwięki zbliżone do wspomnianych bodźców, pomagające noworodkowi wyciszyć się i spokojnie zasnąć.

Misie Szumisie z aplikacją – wyjątkowe wsparcie dla rodziców

Nieprzespane noce to dla wielu matek i ojców codzienny problem, który w połączeniu ze skumulowanym stresem może w poważny sposób wpływać na samopoczucie oraz to, jak myślimy o sobie jako rodzicach. Warto szukać więc sposobów, które mają szansę nas w jakimś stopniu odciążyć. Szumisie z aplikacją cieszą się rewelacyjnymi opiniami i ogromną popularnością wśród rodziców noworodków i niemowląt. Występują pod postacią uroczego, niewielkiego pluszaka, który może służyć dziecku przez wiele lat i stać się ulubioną zabawką. Misie wykonane są z przyjemnego w dotyku, certyfikowanego materiału, który z powodzeniem możemy wyprać w pralce.

Jak działają Szumisie z aplikacją?

Misie Szumisie z aplikacją działają w trybie 60-minutowym – po tym czasie automatycznie, stopniowo się wyciszają. Jeżeli jednak nasze dziecko się wybudzi, specjalny czujnik włączy szum ponownie. Emitowane przez przytulankę dźwięki są maksymalnie zbliżone do tych, które dziecko słyszy w brzuchu matki, dzięki czemu jej działanie jest wysoce skuteczne. Oprócz tego można ustawić również opcję z dźwiękiem morskich fal czy padającego deszczu. Warto wiedzieć, że misie Szumisie z aplikacją spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa pod każdym względem, dlatego są w pełni bezpieczne dla noworodków i niemowląt.

Szumisie z aplikacją na telefon – wygodne sterowanie szumem

Szumisie z aplikacją na telefon pozwalają łatwo sterować szumem z odległości, co okazuje się szczególnie przydatne w sytuacji, gdy nie chcemy budzić dziecka wchodząc do pokoju. Co ważne, aplikacja jest dostępna zarówno w systemie Android, jak i iOS, a z jej poziomu możemy aktywować funkcję, która powiadomi nas, gdy tylko dziecko się obudzi. Co więcej, aplikacja pozwala nam na regulowanie głośności na 5-stopniowej skali. Warto przy tym pamiętać, by głośność przy głowie dziecka nie była większa niż 50 dB. Szeroki wybór Szumisiów z aplikacją na telefon znajdziesz w atrakcyjnej cenie w sklepie maludas.pl!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.