Wczytuję dane...

Rodzina Słodziaków

Szumisie to wspaniały gadżet dla każdego małego dziecka. Między innymi dlatego, iż nic nie utuli maluszka do snu tak, jak zrobi to właśnie szumiś. Za jego powodzenie odpowiedzialny jest specjalny system, który delikatnie szumi, kołysząc dziecko do snu. Na pewno jest to akcesorium, które przyda się przy niemowlaku. Używanie szumisia pozwala na szybkie jego uśpienie i zapewnia, iż dziecko nie wybudzi się zbyt wcześnie, ponieważ szumiś działa tak długo, jak jest to konieczne.

Czytaj więcej...

Kup szumisia na pewno, wtedy gdy masz spore problemy z usypianiem maluszka. Nie wszystkie dzieci usypiają tak łatwo! W tym przypadku na pewno sprawdzi się jeden z szumisiów z rodziny słodziaków. Nie dość, iż są one przepiękne to jeszcze dodatkowo miłe w dotyku i utulą do snu nawet najbardziej kapryśne dziecko. Potwierdzają to wszystkie pozytywne opinie wydane przez rodziców niemowlaków. Korzystna jest także cena, a takiego szumisia można kupić także online, dzięki czemu nie trzeba wychodzić do sklepu, co często jest kłopotliwe w przypadku małego dziecka.

 

Warto też przez moment skupić się na tym, w jaki sposób dokładnie działa taki szumiś i dlaczego jest tak skuteczny! Szumiś wyposażony został w specjalny czujnik snu, który sprawia, że uaktywnia się na nowo, gdy dziecko się wybudzi. Dzięki temu zapewniony jest nieprzerwany i spokojny sen. Dodatkowo szumiś jest bardzo wytrzymały. Może działać non stop przez nawet 12 godzin! Jest to zachwycający wynik wśród szumisiów dostępnych na rynku.

 

Kolekcja rodziny słodziaków na pewno przypadnie do gustu. W jej skład wchodzą trzy szumisie. Mama Lena, tata Leon i dziecko Lily. Naturalnie różnią się one wielkością, ale każdy z nich działa tak samo zachwycająco i na pewno każdy będzie zadowolony z ich użytkowania! Do wyboru są dwie wersje tego samego produktu. Z aplikacją szumiącą albo z czujnikiem snu. Obydwie spiszą się na medal! Taki szumiś to także doskonały pomysł na prezent, jeśli w rodzinie lub wśród znajomych jest małe dziecko. Na pewno taki gadżet ułatwia życie.

Misie Szumisie - rodzina słodziaków, która pomoże utulić maluszka do snu

Rodzice posiadający małe dzieci wiedzą, jakim wyzwaniem może stać się jego usypianie. Niestety maluszki mają tendencję do przebudzania się w nocy, kręcenia i płakania. W takich sytuacjach musi przyjść na ratunek rodzic, przy okazji narażając samego siebie na niewyspanie się do pracy i ciężki dzień. Na całe szczęście ten problem można łatwo i szybko rozwiązać, a wystarczy kupić tylko misia szumisia!

Nazwa ta mogła obić się o uszy już wiele razy, jednakże nie każdy miał okazję zapoznać się z tymi niezwykłymi zabawkami, które mogą sprawić, że problemy z usypianiem małego dziecka znikną.

Rodzina słodziaków - szumisie jako przyjaciel każdego dziecka

Jest to odkrycie, które niedawno wyruszyło w świat i zaczyna powoli go podbijać. Misie szumisie to zabawki dopracowane w każdym szczególe. I to dosłownie! Najważniejszą cechą, jaka wyróżnia przytulanki na tle innych jest fakt, że mają one wbudowane serce, które szumi, a w dodatku nie na jeden sposób, a na 5 różnych. Do zabawek wgranych jest 5 różnych rodzajów szumu: biały szum - dźwięk suszarki, różowy szum - o niższych częstotliwościach, padający deszcz, bicie serca oraz fale morskie. Dzięki tak szerokiemu wyborowi dźwięków ma się znacznie większe szanse na to, że maluszek odnajdzie ten, który stanie się najbliższy jego sercu i żadna noc nie będzie już straszna, a odpowiednio zadba o to rodzina słodziaków. Szumisie mogą się również pochwalić tym, że posiadają specjalną aplikację, która sprawia, że można sterować nimi nawet z innego pokoju. Wystarczy połączyć telefon z zabawką poprzez funkcję Bluetooth.

Za co można docenić szumisie - rodzina słodziaków

Poza wbudowanym serduszkiem i aplikacją misie można również docenić za wiele innych funkcji, jakie posiadają. Szumisie wyposażone zostały w czujnik snu. Polega on na powolnym wyciszaniu i wyłączaniu się po 60 minutach od włączenia. Jednakże, kiedy maluch zacznie na nowo się przebudzać i kręcić, maskotka automatycznie się włączy i zadba o to, aby mógł na nowo zapaść w spokojny sen. Zabawki posiadają również system non-stop, który pozwala na ustawienie jej na 12h, aby dziecko mogło na spokojnie przespać całą noc przy szumie. Wyróżniają się one prostą obsługą i bezpieczeństwem.

Misie szumisie - opinie i cena

Na stronie naszego sklepu w tej kategorii znajdują się słynne zabawki szumisie. Rodzina słodziaków idealnie odnajdzie się przy boku każdego dziecka i pomoże mu zasnąć, a rodzicom pozwoli na wypoczęcie. Ważnym aspektem zabawek jest cena, jaka obowiązuje u nas na stronie - jest ona niezwykle atrakcyjna i konkurencyjna. Codziennie otrzymujemy liczne pozytywne opinie, jakie utwierdzają nas w tym, że sprowadzenie do nas rodziny słodziaków było najlepszym pomysłem, jaki można było mieć. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która pomoże znaleźć idealnego przyjaciela dla każdego małego dziecka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów