Wczytuję dane...
Model: 10106
Realizacja zamówienia: 24 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Układanie obrazu na płytce zabawka dla dzieci, to kreatywna układanka, która wspomoże rozwój Twojego dziecka. Układanie różnokolorowych klocków, to niemałe wyzwanie dla najmłodszych. Dziecko, w wieku 3 lat dopiero uczy się rozpoznawać kolory. Właśnie dzięki temu, najmłodsi angażują się w taką zabawę. Ułatwia to prawidłowy przebieg procesu integracji sensorycznej dziecka. Rozwija się zwłaszcza lewa półkula, odpowiedzialna za zdolność logicznego myślenia, pamięć, umiejętność mówienia i pisania!

Układanka dla dzieci - różnorodne, kolorowe obrazki

Przy pomocy kolorowych klocków i dołączonych płytek, dziecko może ułożyć prześliczne obrazki: dom, statek, zwierzątka. Dzięki układance, dziecko uczy się rozpoznawać kolory - tylko dobre dopasowanie barw, pozwoli uzyskać upragniony efekt. To bardzo ważny etap w rozwoju, dlatego naprawdę warto sprawić taką zabawkę najmłodszym. Układanki, mozaiki i inne zabawki rozwojowe są idealnym sposobem wsparcia procesów integracji sensorycznej. Dziecko nauczy się, jak wspaniałe efekty można otrzymać, dzięki skupieniu uwagi na szczegółach. A jak samo dziecko odbierze zabawkę? Układanki to ulepszone wersje kolorowanek i dzieci je uwielbiają! Dzięki wielości plansz z obrazkami, najmłodsi mogą bawić się także ze swoimi rówieśnikami. Organizować można nawet przeróżne gry, tworzyć własne plansze i realizować inne ciekawe pomysły.

Klocki są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów. Wszystkie zabawki firmy Small Foot, to certyfikowane wyroby - zgodne z Europejskimi Normami Bezpieczeństwa EN 71. Dodatkowo, do zestawu klocków i plansz, dołączono ekologiczny worek - można w nim przechowywać klocki i przenosić je, dosłownie wszędzie. Nasz sklep, oferuje bogaty wybór kolorowych zabawek kreatywnych i rozwojowych, które zachwycą zarówno dziecko jak i rodziców. Przystępna cena, bezpieczeństwo produktów, korzyści rozwojowe i trwałość - to wyznaczniki najlepszych zabawek. Kup układankę dla dzieci Small Foot, w zestawie z płytkami oraz woreczkiem i wspólnie zorganizujcie ciekawą zabawę!

Wymiary: 28 x 28 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 1,52 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...