Wczytuję dane...
Model: 11324
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Wczesne wprowadzenie dziecka do świata liczb jest niezwykle istotne. Nie tylko dlatego, że matematyka otacza nas na każdym kroku i w każdej dziedzinie, ale także dlatego, że regularne liczenie pozytywnie wpływa na działanie mózgu, pamięć i rozwój naszej pociechy. Aby to zadanie ułatwić, z pewnością przyda się zabawka, która nie tylko zajmie, ale także nauczy nasze dziecko czegoś nowego. Takim produktem jest właśnie prezentowane tutaj drewniane liczydło od SMALL FOOT.

Wprowadzając dziecko w świat liczb, trzeba to robić uważnie, spokojnie i powoli, aby go nie zrazić. Dzięki temu samo się przekona, że matematyka jest fajna, i to wspaniała dziedzina nauki! Prezentowane tutaj liczydło drewniane zostało wykonane w 100% z certyfikowanego drewna FSC®. Co to oznacza? Że materiał do wykonania tej zabawki został pozyskany zgodnie z zasadami ochrony zwierząt i przyrody i jest całkowicie ekologiczny. Na drążkach liczydła znajdują się różnokolorowe koraliki stanowiące wizualną pomoc podczas pierwszych kroków w świecie dodawania, odejmowania i rozwiązywania rozmaitych działań. To jednak nie wszystko, gdyż to wspaniałe liczydło dla dzieci jest bardziej rozbudowane niż jego zwykłe, szkolne odpowiedniki.

Dzieje się tak za sprawą nieco zmodyfikowanej konstrukcji, dzięki której za drążkami z koralikami umieszczono dodatkową ściankę, gdzie umieszczono proste działania związane z ilością koralików na każdym z nich. Dzięki temu dziecko jeszcze szybciej opanuje zasady dodawania, co pozwoli mu na rozpoczęcie wykonywania nieco bardziej złożonych działań. Rodzice, których dzieci korzystają z tego liczydła, są zachwyceni i zostawiają o nim pozytywne opinie. Uwzględniają w nich wyjątkową trwałość i funkcjonalność zabawki, wraz z jej atrakcyjną ceną. Nie zastanawiaj się więc dłużej i postaw na liczydło drewniane od SMALL FOOT dla swojej pociechy w naszym sklepie, a z pewnością nie pożałujesz zakupu – serdecznie zapraszamy! Gwarantujemy fachową pomoc, profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówienia.

Wymiary: około. 30 x 8 x 14 cm

Materiał: drewno i metal

Wiek: od 4 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...