Wczytuję dane...

Szumisie z aplikacją

Szumisie z aplikacją to niezbędny pomocnik rodzica każdego noworodka. Wydawany przez nie szum przypomina bicie serca matki i szum wód płodowych, do którego dziecko przywykło przed urodzeniem. Po porodzie jest pozbawione tych bodźców, co może powodować utratę poczucia bezpieczeństwa i sprawiać, że niemowlę będzie miało problemy z zasypianiem.

Czytaj więcej...

Szumisiem można sterować przy pomocy aplikacji. Poinformuje nas ona gdy dziecko się obudzi i zapłacze, automatycznie uruchomi wtedy szum. Nie musimy kupować, zbędnej w tej sytuacji elektronicznej niani, gdyż jej pracę wykona szumiś. Aplikacja poinformuje nas również, jeśli baterie w naszym szumisiu będą na wyczerpaniu.

Produkt jest wykonany z najwyższej jakości atestowanych materiałów, co powoduje, że jest trwały i może służyć naszemu dziecku przez lata, również w roli ukochanej maskotki. Cena szumisia z aplikacją może wydawać się wysoka, jednak jest ona adekwatna do jakości wykonania. Szumiś powoduje, że nasze dziecko czuje się bezpieczne i szybciej zasypia, a jego sen jest spokojny.

W naszym sklepie znajdą Państwo rodziny szumisiów. Różnią się one funkcjami i rozmiarem oraz kolorami. Dokładamy wszelkich starań, aby szumisie dostępne w naszej ofercie, spełniały nie tylko najwyższe normy bezpieczeństwa, ale odpowiadały również gustom naszych klientów. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie rodziców, które do nas docierają. Rodzice chwalą sobie możliwość dostosowania głośności szumu do potrzeb swojego dziecka. Pięciostopniowa skala pozwala na wybór właściwego natężenia szumu. Nie bez znaczenia jest również uroczy wygląd wszystkich szumisiów. Podobają się one zarówno dorosłym jak i dzieciom. Są piękną ozdobą pokoju naszych pociech. W opiniach naszych klientów pojawia się również dużo pochwał dla aplikacji, ułatwiającej sterowanie szumisiem z pewnej odległości. Takie rozwiązanie sprawia, że rodzic, chcąc wyłączyć szumisia, nie musi zakłócać snu dziecka. Mogą go również uruchomić bez ruszania się z miejsca. Szumisie dostępne w naszym sklepie automatycznie wyłączają się po 60 minutach działania. Jeśli jednak chcemy, możemy ustawić dwunastogodzinny tryb pracy szumisia. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów