Wczytuję dane...

Rodzina Słodziaków

Szumisie to wspaniały gadżet dla każdego małego dziecka. Między innymi dlatego, iż nic nie utuli maluszka do snu tak, jak zrobi to właśnie szumiś. Za jego powodzenie odpowiedzialny jest specjalny system, który delikatnie szumi, kołysząc dziecko do snu. Na pewno jest to akcesorium, które przyda się przy niemowlaku. Używanie szumisia pozwala na szybkie jego uśpienie i zapewnia, iż dziecko nie wybudzi się zbyt wcześnie, ponieważ szumiś działa tak długo, jak jest to konieczne.

Czytaj więcej...

Kup szumisia na pewno, wtedy gdy masz spore problemy z usypianiem maluszka. Nie wszystkie dzieci usypiają tak łatwo! W tym przypadku na pewno sprawdzi się jeden z szumisiów z rodziny słodziaków. Nie dość, iż są one przepiękne to jeszcze dodatkowo miłe w dotyku i utulą do snu nawet najbardziej kapryśne dziecko. Potwierdzają to wszystkie pozytywne opinie wydane przez rodziców niemowlaków. Korzystna jest także cena, a takiego szumisia można kupić także online, dzięki czemu nie trzeba wychodzić do sklepu, co często jest kłopotliwe w przypadku małego dziecka.

 

Warto też przez moment skupić się na tym, w jaki sposób dokładnie działa taki szumiś i dlaczego jest tak skuteczny! Szumiś wyposażony został w specjalny czujnik snu, który sprawia, że uaktywnia się na nowo, gdy dziecko się wybudzi. Dzięki temu zapewniony jest nieprzerwany i spokojny sen. Dodatkowo szumiś jest bardzo wytrzymały. Może działać non stop przez nawet 12 godzin! Jest to zachwycający wynik wśród szumisiów dostępnych na rynku.

 

Kolekcja rodziny słodziaków na pewno przypadnie do gustu. W jej skład wchodzą trzy szumisie. Mama Lena, tata Leon i dziecko Lily. Naturalnie różnią się one wielkością, ale każdy z nich działa tak samo zachwycająco i na pewno każdy będzie zadowolony z ich użytkowania! Do wyboru są dwie wersje tego samego produktu. Z aplikacją szumiącą albo z czujnikiem snu. Obydwie spiszą się na medal! Taki szumiś to także doskonały pomysł na prezent, jeśli w rodzinie lub wśród znajomych jest małe dziecko. Na pewno taki gadżet ułatwia życie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów