Wczytuję dane...
Model: 2490
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4020972024909
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT gra zręcznościowa balansująca - zwierzątka to kolejna rozwojowa i edukacyjna zabawka skierowana do Najmłodszych Dzieci. Jest to drewniana gra zręcznościowa przeznaczona dla Dzieci od trzeciego roku życia. Jej głównym celem jest motoryczny rozwój Dziecka.

Zabawka balansujące zwierzątka składa się z głównego elementu zabawki, jakim jest drewniany statek o półokrągłej podstawie, dwunastu mniejszych elementów oraz kostki do gry. Dwanaście mniejszych elementów zabawki to kostki w kształcie główek różnych zwierząt, w tym: tygrysa, lwa, zebry, słonia, hipopotama oraz pandy (zawsze są dwie identyczne sztuki). Gra zręcznościowa balansująca przeznaczona jest dla dwóch osób. Polega na naprzemiennych rzutach kostką przez graczy i umieszczaniu nowych pasażerów na statku w zależności od wylosowanego zwierzątka na kostce. Jedne główki jest łatwiej umieścić na głównym elemencie gry ze względu na ich kształt – inne trudniej. Oczywiście, dziecko może bawić się także samo a rzuty kostką mogą wymuszać tylko kolejność dokładania nowych pasażerów na statek. Wszystko zależy od kreatywności rodzica lub opiekuna.

SMALL FOOT gra zręcznościowa zwierzątka pozwala przede wszystkim na psychomotoryczny rozwój Dziecka. Wpływa na precyzję w wykorzystywaniu przez Niego jego małych rączek, a także powoli uczy logicznego myślenia. W mniejszym lub większym stopniu Dziecko poznaje otaczającą go rzeczywistość. Nie można tu mówić o poznawaniu praw fizyki, ale nie da się ukryć, że ta gra pozwala na zaprzyjaźnienie się z pojęciami balansu i równowagi. Poza nauką zręczności – gra SMALL FOOT zwierzątka pozwala Dziecku na naukę nazywania sześciu zwierząt a po zabawie na pewno będzie wiedziało czym jest statek lub kostka. To bardzo dobre wprowadzenie do kolejnych zabawek i gier, w których wykorzystywana jest kostka do gry.

SMALL FOOT gra zręcznościowa balansująca - zwierzątka zrobiona jest w całości z drewna. Cena zabawki gra balansująca - zwierzątka jest adekwatna do szczegółowości wykonania elementów wchodzących w jej skład. Sklep maludas oferuje bardzo wiele rozwojowych zabawek dla Twojego Maluszka. Kup jedną z Nich, a następnie zapraszamy do zapoznania się także z innymi produktami.

Wymiary: około 18 x 16 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,32 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...