Wczytuję dane...
Model: 11015
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Small Foot

Drewniana zabawka, jaką proponuje nasz sklep, posiada wiele elementów ruchomych przedstawiających domek, drzewko oraz kota, sowę i dwa rodzaje trawki, pozwoli Twojemu dziecku na wspaniałą zabawę. Zabawka jest niezwykle prosta w obsłudze, polega na dowolnym przemieszczaniu poszczególnych, ruchomych części na wystającym drewnianym drążku. Dzięki temu Twoje dziecko może swobodnie tworzyć różne kombinacje, jakie tylko przyjdą mu do głowy.

Drewniana zabawka przedstawiająca kota, sowę, drzewo i domek jest w stanie rozwinąć u Twojego dziecka wyjątkowe zdolności motoryczne oraz wesprze jego koordynację oko-ręka. Jest to niezbędna umiejętność, do wykonywania codziennych czynności w późniejszym życiu, którą trzeba rozwijać od jak najwcześniejszego wieku. Dodatkowo ta zabawka zręcznościowa pomoże Twojemu maluchowi nabrać zwinności, w momencie, w którym będzie próbował włożyć poszczególne elementy na drewniany drążek. Kup tę zabawkę i przekonaj się na własne oczy, jak szybko Twoje dziecko nabiera pewnych umiejętności.

W sprzedawanym przez nasz sklep zestawie znajdują się elementy ruchome, w postaci drewnianego domu, drzewka, sowy, kota oraz dwóch rodzajów trawy. Dodatkowo w opakowaniu można znaleźć także dwa drążki stojące stabilnie na drewnianej podkładce. Całość jest niezwykle kolorowa, przez co przyciąga uwagę dziecka. Cena podana w sklepie jest ceną za cały zestaw. Taka zabawka z pewnością spodoba się Twojemu dziecku.

Firma SMALL FOOT jest cenionym producentem zabawek dla dzieci w różnym wieku. Produkty, które tworzą, są wykonywane z najwyższej jakości materiałów przebadanych pod kątem bezpieczeństwa. Całość posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że tak wielu rodziców i dzieci bardzo lubi proponowane przez nich rozwiązania i jest nimi zachwyconych. Opinie, które można znaleźć na temat ich wyrobów, są pozytywne i entuzjastyczne. Kupując dziecku takie zabawki, masz pewność, że naprawdę wspierasz jego rozwój.

Wymiary: około 18 x 11 x 15 cm 
Materiał: drewno 
Waga w pudełku: 0,53 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...