Wczytuję dane...
Model: 6889
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Telewizja, internet, telefon - wszystko to sprawiło, że coraz trudniej zająć najmłodsze pokolenie konkretnym twórczym zajęciem. By wesprzeć manualny rozwój i kreatywność dziecka niezbędne są odpowiednie akcesoria i gadżety, które zainteresują i zachęcą do aktywnej formy spędzania czasu. Marka Small Food jest twórcą edukacyjnych zabawek, dzięki którym najmłodsi pobudzają swoją wyobraźnię i nabywają nowych umiejętności.

Jednym z takich produktów jest krosno tkackie MIRA, stworzone na kształt profesjonalnego urządzenia. Zabawka składa się z drewnianej ramy o wymiarach około 24 x 19 x 3 cm. Do zestawu dołączony jest przyrząd do przeplatania włóczki, który poprowadzony przez gęsto umocowane sznurki tworzy piękną i wyjątkową mozaikę wzorów i kolorów. Krosno tkackie zabawka waży tylko 0,26 kg i dedykowane jest dzieciom powyżej szóstego roku życia.

Krosno tkackie dla dzieci oferuje sklep internetowy Maludas. Kup krosno tkackie drewniane, by wprowadzić swoje dziecko w świat nowych wyzwań i umiejętności. Może się okazać, że wykonywanie kocyków dla ulubionych misiów i lalek stanie się jego pasją. Taka wesoła i swobodna twórczość przyniesie wiele satysfakcji i dumy, nauczy cierpliwości i znoszenia pierwszych niepowodzeń. Radość z wykonanej pracy na pewno będzie ogromna i twoje dziecko będzie ci wdzięczne za poświęcony mu czas i pomoc.

Krosno tkackie MIRA to idealny prezent dla malucha, który rozwija swoje zdolności manualne. Wprowadzi dziecko w świat kolorów, pozwoli samodzielnie dobrać ulubione barwy. Krosno tkackie zabawka jest niezwykłym gadżetem, dzięki którym szkrab będzie miał możliwość skoncentrowania się na wyznaczonym zadaniu. Własnoręcznie wykonany dywanik może być ozdobą dziecięcego pokoiku. Krosno tkackie drewniane wykonane z trwałych materiałów posłuży malcowi na wiele lat. Dedykowane jest zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Krosno tkackie dla dzieci to świetna forma spędzania wspólnego czasu z rodzicami i opiekunami, a owoce tej współpracy przynoszą ogrom radości.

Wymiary: około 24 x 19 x 3 cm

Materiał: drewno/tekstylia

Waga: 0,26 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy