Wczytuję dane...
Model: 12028
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Taniec towarzyszy ludiom od wielu stuleci i stanowi jedną z podstawowych form aktywności fizycznej. Ma zbawienny wpływ na ciała nasze i naszych pociech, które w dodatku często zaczynają „tańczyć” jeszcze zanim nauczą się porządnie chodzić. Wiele tanecznych figur jest dla nas po prostu naturalnych, a sama czynność jest świetną zabawą, która pomaga nam utrzymać kondycję na wysokim poziomie.

Aby nieco urozmaicić sesje taneczne, postanowiliśmy wyjść naprzeciw naszym klientom i w naszej ofercie znalazła się gra taneczna od SMALL FOOT. Jest to wspaniały sposób, aby zaciągnąć do wspólnej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu całą rodzinę i przy okazji zacieśnić więzy. Wielu ludziom gry taneczne kojarzą się z popularnymi w Azji automatami z matą do tańczenia lub grami na konsole typu Just Dance. Produkt marki SMALL FOOT jest jednak całkowicie inny, a do działania nie wymaga prądu. Całość składa się z 18 elementów, które stanowią duże, drewniane karty, na których umieszczono konkretne pozycje taneczne. Możliwości na grę jest naprawdę mnóstwo. Jedną z nich jest pobranie określonej ilości kart z kompletu (np. 6) i odkrywanie ich po kolei, przy czym drugi gracz musi wykonać figurę znajdującą się na naszej karcie. Można też z wylosowanych pozycji zestawić układ, a zwycięzcą będzie ten, kto zaprezentuje najbardziej widowiskową kombinację ruchów. Jak więc widać możliwości jest naprawdę dużo.

Produkt został wykonany z olbrzymią dbałością o szczegóły. Wszystkie kary zostały pozbawione ostrych krawędzi, aby zminimalizować ryzyko zrobienia sobie nimi krzywdy przez naszych milusińskich. Dodatkowo posiada on certyfikat FSC, co oznacza, że materiały pozyskane do jego wytworzenia pochodzą ze zrównoważonych upraw, a podczas ich zbierania zachowano wszelkie zasady ochrony zwierząt i przyrody.

Rodzice, którzy zdecydowali się na zakup gry tanecznej od SMALL FOOT, są zadowoleni z nabytku i wystawiają produktowi pozytywne opinie. Opisują w nich, jak świetną rozrywkę ona zapewnia i jak bardzo atrakcyjna jest jej cena.

Wymiary: 8 × 8 × 0,5 cm

Materiał: drewno

Waga w pudełku: 0,52 kg

Wiek: od 3 lat

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...