Wczytuję dane...
Model: 8566
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Pętla motoryczna "Ice Cream" marki Small Foot jest zabawką drewnianą, złożoną z podstawy w kształcie samochodu, w którym przewożone i sprzedawane są lody oraz drucianych pętli w kontrastowych kolorach, na których umieszczone zostały kolorowe, różnokształtne elementy w postaci części lodowych deserów oraz naczyń. Zabawka motoryczna przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 24 miesiąca życia. Użytkowanie polega na przesuwaniu elementów drewnianych w kształcie i barwie lodowych deserów po wielowymiarowych, zakręconych pętlach. Umożliwia to użytkownikowi nadanie ruchu, obserwację jego tempa, miejsca docelowego oraz modyfikację utworzonych w ten sposób zbiorów. Dodatkowy efekt przyspieszenia zapewnia element: łyżka - huśtawka, wprowadzający dynamikę podczas zabawy.

Pętla motoryczna Small Foot posiada bardzo stonowaną, a jednocześnie wyraźnie wyeksponowaną kolorystykę, prezentującą zestawienia kontrastowe, barwy pastelowe w przewadze oraz nasycone w kilku elementach. Zabawka, pozwalająca ćwiczyć u dziecka małą motorykę jest niezastąpionym sposobem na zajęcie małego dziecka na dłużej. Możliwość przesuwania, obserwowania przemieszczających się elementów, słuchania, wydobywających się w ten sposób dźwięków, będących naturalnymi efektami ruchu przedmiotów sprawiają, że dziecko trenuje nie tylko umiejętności motoryczne, ale i koncentrację, długotrwałe skupienie uwagi oraz poznaje rzeczywiste dźwięki otoczenia. Zajmująca zabawka nie musi być wyposażona w starannie przemyślane kompozycje melodyczne.

Kup produkt marki Small Foot, a przekonasz się, że proste, nieskomplikowane zabawki z naturalnych materiałów znakomicie wpływają na osiąganie efektów, zachowanie spokoju, wyciszenia i koncentracji. Opinie na temat pętli motorycznych zapewniają o doskonałym wpływie na dziecięce umiejętności oraz możliwość zajęcia się zabawką zdecydowanie dłużej niż pozostałymi. Sklep internetowy zapewni szybką, bezpieczną dostawę produktu, a cena zaskoczy Cię konkurencyjnością.

Wymiary: około 25 x 20 x 28 cm 
Materiał: drewno 
Waga w pudełku: 1,06 kg 
Wiek: od 24 miesięcy

Polecamy